Wpis z mikrobloga

@Madoof: Nie wiem czy o to chodzi ale obrażał jednego użytkownika(niestety nika nie przypominam) przy okazji wkleił jakąś śmieciową informacje o pozycji w bitcoinie jakiegoś grubasa. Zwróciłem mu uwagę ze zaśmieca watek #bitcoin ale on odpowiedział w swoim stylu idź kupować szitcointy a on będzie tu umieszczał co mu się podoba.
PS: z tym banem to chyba przesada


@WeselnyGiermek00: Moim zdaniem wcale nie przesada bo obrażał, próbuje tu zrobić swóje prywatne podwórko liczy się tylko jego racja a jak się nie zgadzasz to idź kupować szitcoiny taka z nim gadka. Przez swój styl wypowiedzi zniechęca niektórych ludzi do odwiedzania #bitcoin i wyrażenia swojego zdania bo jeśli ktoś pisze o słabych stronach btc to od razu atakuje.
@4833478: Właśnie nie mogę go znaleźć, a wczoraj go komentowałem i zwracałem mu uwagę co oczywiście olał w swoim zarozumiałym stylu. Pewnie ktoś to usunął. Oczywiście nie mam pewności czy ban jest za to konkretne obrażanie czy może wcale za coś innego.
@wrongbit: oj tam zrozum chłopaka każdy zarabia na szitach a on sie uwzioł na BTC : ) (ja troche tez) ale pewnie chłop 100% w BTC siedzi i go boli jak inni robią +100% +20 00% tygodniowo na coinie co update mial z rok temu : ). No bo niby jak to . Trzeba miec dystans do wszystkiego.
Jak sie człowiek zafiksuje to jest problem z szitami jest ten problem ze
Tu wolno pisać co się chce


@muciek112: Mylisz się ja nie trawie informacji nie prawdziwych, propagandy i wyzywania/obrażania. Jeśli te rzeczy będą tu dopuszczane to rzeczywiste odejdę nie będę widział celu żeby tu przebywać.
@fervi: no są to wiadomo że Ci developerzy robia hype zeby sie głównie opchać i zrobią dump jak bedą widziec problemy : ) , z BTC jest ten plus ze oni za duzo BTC nie mają a zainwestowali w to duzo czasu itp... nie robili coina z 50%-25% preminem albo instaminem to główna różnica.
Sekret jest w tym by dupnąć zanim oni dupną o ziemie i tyle tak sie robi BTC