Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie #rozowepaski w #zwiazki, co byście powiedziały gdyby wasi partnerzy korzystali z różnych aplikacji randkowych że niby z nudów i zeby znaleźć sobie koleżanki? ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 14
MagicznyDyrektor: @MyPhilosophy: Niebieski here. Nie wiem dlaczego wypowiadasz się za wszystkich. Ja mam Tindera raz na jakiś czas nie do ruchania, a do czegoś na zasadzie #chcepogadac. Będąc jednocześniej w szczęśliwym związku. Czego byś nie mówił, w co nie wierzył - takie są fakty. Czasem lepiej rozmawia się z obcymi, w sumie taka też idea AMW, tyle że poza AMW jesteśmy mniej anonimowi. Nie różni się to niczym od
EleganckiRozbójnik: @MyPhilosophy: Randkowej? Przecież to w zamyśle była hook-upowa aplikacja. Uprośćmy, korzystam z roksy bez kosztów!111!!!!!1!1one!!! Nie ma różnicy czy rozmawiasz na Tinderze, na Wykopie, w Empiku, korpo stołówce czy kościele. Jak będziesz chciał, to wyruchasz kogokolwiek. Jak nie będziesz chciał, nikt Cię nie zmusi do przekroczenia jakiejkolwiek nieprzyzwoitej granicy. Rozmowa o pracy, zakupach czy czymś innym równie trywialnym przekroczeniem granic nie jest. Przykro mi, że gwałcę Twoje konwenanse. Każdy