Wpis z mikrobloga

@robertx: pies ze zwiazku z rodowodem, przy ewentualnym kryciu zaplace za dobrego czempiona, z reszta nie widze sensu dyskutowac, zadalem pytanie nie ustosunkowales sie to chociaz nie dziel sie ze mna informacjami ktore mnie nie interesuja
@mar1in: żaden "dobry czempion" nie pokryje słabej suki zza płota bez choćby minimum jakim jest hodowlanka, a tu jeszcze w pakiecie jest wątpliwej wartości rodowód. kek. Masz fantazję.
Możesz liczyć co najwyżej na Azora ze stowarzyszenia burka i kocurka, który jako tako rasę przypomina i nic więcej. Przy okazji modląc się, że żadną wenerką nie zarazi suki, że ze szczeniaków nie wyjdą genetyczne pokraki i że ogólnie suka przeżyje poród, bo
@mar1in: Jakbyś miał sukę z dobrej hodowli, to miałbyś w umowie kupna sprzedaży grubą karę za rozmnażanie na lewo bez uprawnień.
Twoje pytanie we wpisie na poziomie janusza kynologii level master tylko obrazuje, jak zerową masz wiedzę o psach.
Wszystko składa mi się w jeden obraz.

A rodowód to po co wyrabiałeś? Wiesz, że rasowe psy otrzymują metryki?
@nama: Pies był kupowany przez różowego, ona się zajmowała wszystkimi sprawami, suczka metrykę jak najbardziej posiada, umowy kupna sprzedaży nie czytałem bo tak jak pisałem, wszystko różowy ogarniał, rodowód został wyrobiony ponieważ kobieta miała taką zachciankę, co nie zmienia postaci rzeczy, że czytając te fora, jak i czytając Ciebie to wniosek nasuwa mi się sam kynologia=elektroda, jesteście tak samo szurniętą społecznością (większość hodowców) jak i tamci, różowy mi opowiadał, że w
@mar1in: Nie da się posiadać metryki i rodowodu jednocześnie XD kek2.

Człowieku, zadajesz pytanie z serii "czy psy mają cztery łapy" i masz zamiaru z taką wiedzą rozmnażać świadomie zwierzęta? Jak mam kogoś takiego traktować? Jedynie z pogardą.
Z fartem.
@nama: no tak bo do rozmnażania psów trzeba znać funkcję różniczkowe, dobrze, że jak ja się rozmnażałem to lekarz mi nie powiedział, że jestem ignorantem i traktuje mnie z pogardą i po co ja zadaje takie pytanie, lepiej żebym sie nie rozmnażał bo nie mam rodowodu... na metryce jest jasno napisane "szczenie uprawnione do wydania rodowodu"
po raz kolejny napiszę na metryce jest informacja "szczenię uprawnione do wydania rodowodu"

"kupno szczenięcia z metryką i następne udanie się z nią do Związku Kynologicznego w Polsce, który wydaje/wyrabia na podstawie metryki psi rodowód (gotowy do odbioru po około 3 miesiącach od momentu złożenia wniosku)."
@mar1in: nie rozumiesz słowa pisanego?

suczka z rodowodem

rodowód został wyrobiony ponieważ kobieta miała taką zachciankę


piszesz że ma rodowód, a teraz nagle się okazuje, że ma metrykę. Po raz kolejny próbuję ci pokazać, że w którymś miejscu kłamiesz, bo metryka jest zabierana przed oddział w momencie opłaty i złożenia wniosku o rodowód.

Nawet, jeśli jakimś cudem macie sukę z ZKwP, to aby jakikolwiek "dobry czempion" miał ją pokryć, wymagane jest