Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko.
Kilka aktualnych promocji na telefony i inne produkty z chińskich sklepów:

W Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 195,99$ z kodem MI56GBf (bez refa) tym razem 500 sztuk.


Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 149,99$ z kodem GaNotes (bez refa
Proca na kulki stalowe Yerenbuluo w cenie 4,99$ (bez refa)

W Banggood
Xiaomi Mi MIX Ultimate 6/256 GB czarny w cenie 531,23$ z kodem 6BGESMIX256 (bez refa)
Kamera sportowa Eken V8S w cenie 95,99$ z kodem EKEN20%1 (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. 
Kilka aktualnych p...

źródło: comment_iZUNPEvwZpGu13HQLnWbjGeULsYrSfpB.jpg

Pobierz
  • 42
@Re-volt: Nie wiem, ja na 3 paczki miałem 2 razy z deklaracji a raz pełny VAT, gdzie musiałem przesłać dokumenty zakupu.
@Wypok_spoko: Nie wiem, GB chyba około 50$ deklaruje. Pierwszy raz DHLem z GB zamawiam.

Zawsze trzeba mieć na uwadze, że dadzą pełny VAT. Ja traktuje brak VATu lub mniejszy VAT jako promocję.
@rybak_fischermann: zastanawiam się co wybrać Mi5 czy RN4?
+Mi5 to dla mnie mniejszy rozmiar, NFC a główny - to czarne ramki wokół ekranu nie wiem czy się do tego przyzwyczaję bo zawsze miałem tel z czarnym frontem +RN4 czarny front, pojemniejsza bateria
na innych rzeczach w sumie mi nie zależy co warto Twoim zdaniem lepiej wybrać?