Wpis z mikrobloga

Witajcie. Czy znajde tu przynajmniej 2 osoby "niebrzydzace" sie graniem tankiem lub supportem gdy sytuacja tego wymaga? Niedlugo sie zacznie nowy sezon i chcialbym pograc w #overwatch z glowa bo to co sie dzialo pod koniec sezonu to tragedia... Moze bysmy stworzyli jakas ekipe albo nawet druzyne. Co wy na to? Kto sie pisze? Gram glownie orisa junkatem i anna. Moze gra ktos zaria lub zenyattak?
  • 16
@GoofMan: Gram głównie D.Vą, ale ledwo co zacząłem (dosłownie 2 tyg. grania), sezon high miałem 2300 elo. Resztę postaci ogarniam średnio/słabo. Jak styka to można czasami coś zagrać na poważnie :D
Spoko. Mozemy cos razem pocisnac ( ͡° ͜ʖ ͡°) grunt zebys nie gral symmetra gdy trzeba pchac wozek ( nie zebym uwazal ze tak sie nie da, tylko poprostu trzeba umiec)
Ja jestem mainem supp(zen, ana, mercy, lucio)/tankow(głównie Rein i Winston, ale mogę zagrać każdym tankiem zależy od sytuacji). Jakie sr?
Ekstra. Ostatnio trafialem na zenyattow ktorzy swoim ultem odpalonym w idealnym momencie wygrywali mecze. Zagrajmy razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety nie wiem co to sr (ʘʘ)