Wpis z mikrobloga

Pomocy, wybieram telefon i wybrać nie mogę, w zasadzie skupiłem się na 2: Xiaomi Redmi Note 4 i Lenovo Zuk Z2, który jest lepszy jeżeli chodzi o stabilność i dopracowanie romów? Nie boję się wgrywania, ale zwyczajnie nie mam czasu na zmiany i konfigurowanie wszystkiego co kilka dni. Z góry dzięki za sugestie i podpowiedzi.
Zakup raczej na banggood z PDM


#banggood #xiaomi #redminote4 #lenovo #zuk
  • 32
@robert83: zamów oba i wypróbuj :) rn4 ma bardziej dopracowany soft oraz większą baterię, jeśli chodzi o resztę to zuk jest lepszy

ja wziąłbym zuka ;)

w sumie to trochę nietypowy wybór 5 vs 5,5"
@rybak_fischermann: ja się właśnie tego pół cala boję, 5 to dla mnie idealny rozmiar
@PNEUMA40: po tym co napisałeś to znowu skręcam w stronę zuka, 5 cali i lepszy aparat bardziej mnie przekonuje, ale znowu nie chcę wpaść w jakiś model w którym co chwilę będę szukał romów bo ciagle coś nie będzie działać, albo nie będzie się usypiał i bateria będzie znikać w oczach. Zmieniam telefony co 2-3 lata
@robert83: Pamiętaj o zwrocie, jeśli oczywiście jeszcze nie korzystałeś. Zawsze warto zaoszczędzić te kilka procent ceny, zwłaszcza gdy kupuje się coś droższego.