Wpis z mikrobloga

Melduję wykonanie zadania! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponad 400 książek z przedsprzedaży wysłane.
Już mi głupio przy tych paniach od poczty, gdy 2 razy dziennie przychodzę z torbą 30-40 książek. (ʘʘ)

Wszystko z przedsprzedaży wysłane, więc wznawiam sprzedaż.
Dużo osób pisało, że niestety przespało przedsprzedaż, w której książka była o 10zł tańsza - dlatego tymczasowo wprowadziłem kupon rabatowy.
Kupon dla tych, którzy zaspali: ktoranowstajetensieniewyspi. :D Obniża on tymczasowo cenę do tej z przedsprzedaży.
LINK.

Jakoś za 2 tygodnie napiszę retrospektywę ze szczegółami samodzielnego wydawania książki. Wbrew pozorom nie jest to proces trudny - może trochę czasochłonny i trzeba mieć trochę kapitału (z 15-20k), ale nie ma tam nic nadzwyczajnie trudnego.

Have fun.
#javadevmatt

#ksiazki #selfpublishing
Pobierz
źródło: comment_ebCAHfY3msCHh6bua4BY8UyNOgW4KcTm.jpg
  • 7
@JavaDevMatt: Chyba trochę przyspałem, bo teraz się dowiaduje o książce. Gratuluję bardzo ale pytanie, kupiłem jeszcze w "preorderze" ebooka Twojego a widzę, że parę rzeczy dodałeś do książki i widzę tekst o drugiej wersji ebooka. I teraz pytanie, czy osoby, które kupiły pierwszą wersję dostaną też drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MtEden: tak. Właśnie trwa wysyłanie drugiego wydania jako PDF (na pozostałe formaty mobilne trzeba jeszcze trochę poczekać). To masowy mailing do ponad 1300 osób, więc trochę to potrwa. :) Gdy do poniedziałku nie dostaniesz pliku, to krzyczeć na PW.