Wpis z mikrobloga

#trojmiejskiewykopiwo #trojmiejskiewykopparty

Dobra, bo po tym ostatnim kręceniu wątpliwej gównoburzy wszyscy pomyślą, że serio takie stulejarstwo i patologia.

Prawda jest taka, że większość ludzi bawiła się się świetnie i sami piszą, że to było ich najlepsze wykopparty.
Chociaż, jak to wszyscy mówią, "wykop schodzi na psy" to jednak ludzie na wykopparty wyglądają już całkiem normalnie. (serio, nawet większość dziewczyn była ładna xd)

Sam imprezuję często w różnych miejscach i różnym towarzystwie i z wami bawiłem się zdecydowanie lepiej niż nie raz w Sopocie Gdańsku itd.

Teraz nakręca się znowu ta karuzela, jacy to wykopowicze są #!$%@? - wszędzie na wykopie musicie to podkreślać. I chociaż sam byłem do wielu uprzedzony, bo pamiętam parę lat wstecz na tym serwisie, to na żywo bawiłem się świetnie nawet z ludźmi, których miałem przed party na czarnej liście.

Niemiłe to też w stosunku do @nowik a i reszty organizatorów (sorry, że nie pamiętam...), bo postarali się cholernie, a teraz każdy będzie pamiętał, że

jakiś stulejarz nagabywał dziewczynę żeby pokazała cycki

i że ta dziewczyna pokazywała cycki w internecie.

No sensacja straszna. Plus z tego co widzę to ta dziewczyna pisała

na odchodne powiedziałam coś o zdjęciach w internecie i NACHALNA MIRABELKA dała mi odejść


Czyli dziewczyna chciała zobaczyć cycki innej dziewczyny? Jak dla mnie pozytywna sytuacja.

Przypominam, że przewinęło się tam grubo ponad 100 osób (bliżej 200?), a jedyna rzecz jaka ich łączy to strona ze śmiesznymi obrazkami i to niby taka afera?

Tak więc, chociaż pogubiłem w pamięci większość nicków, to dziękuję:
- za organizację
- za dziesiątki rozmów
- za taniec
- za wspinaczkę (i tu też przepraszam organizację xD)
- za spontaniczne dżudo (następnym razem was pokonam)
- za karaoke, bo przy czarny chleb czarna kawa miałem ciary (no homo chłopaki)
- za gadżety
- za wspólne spożywanie napoi wyskokowych (między innymi dlatego nie jestem wstanie wymienić nicków)
- i za odstawienie mnie na SKMkę :D

Więc już nie #!$%@?. Było dobrze, było grubo, było warto
  • 6