Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, temat ogrodkow dzialkowych.
Czy ktos z was wie gdzie mozna szukac sensownych (ponizej 3000PLN) ofert dzialek we Wroclawiu?
Z tego co widze to w internecie ciezko znalezc cokolwiek w granicach miasta / okolice Krzykow ponizej tej kwoty.
Oczywiscie pytam po zrobieniu szybkiego researchu - przypadkiem trafilem na jeden ROD, gdzie co druga osoba chciala mi sprzedac swoja dzialke - od 2000 do 5500 i chociaz nie mialem tego w planie to gdzies tak z tylu glowy za mna to chodzilo.
olx odpada i tez nie chce stracic tygodnia na jezdzenie po calym Wroclawiu z napisem "kupie dzialke" na plecach.
Ktos ma jakies doswiadczenia gdzie latwo i tanio znalezc dzialke dla siebie? Wymagan nie mam poza lokalizacja (miedzy slezna a WPT) a jesli ktos kto juz taka sobie kupil tutaj sie znajdzie to mialbym kilka pytan o kwestie, ze tak powiem, techniczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #dzialka #ogrodkidzialkowe
  • 21
  • Odpowiedz
@betyng: o tym mysle ale wymaga to odemnie wizyty w co najmniej trzech RODach a pewnie maja czynne tak jak w jednym bylem w #!$%@? godzinac w stylu sroda - czwartek od 11 do 15 (,)
  • Odpowiedz
@betyng: no to wlasnie ludzie jak mnie widzieli to od razu mowili, ze chca sprzedac - wlasnie to mam w planie - tourne po RODach w okolicy tylko zastanawialem sie czy nie ma jakiegos latwiejszego sposobu prosto z piwnicy, szukajac w internecie dochodze do wniosku, ze chyba nie
  • Odpowiedz
@calka: cholera, drugi koniec miasta ale chetnie poczytam jakie tam sa ceny / warunki bo moze to bedzie lepsza opcja. ogladalem dzis dzialke za 2000zl odstepnego do negocjacji i po prostu zastanawiam sie czy to duzo czy malo
  • Odpowiedz
dzialke za 2000zl odstepnego do negocjacji i po prostu zastanawiam sie czy to duzo czy malo


@JestemKaspi: czy ma altanke, czy ma prad, czy ma wode, czy ma drzewka owocowe, czy ma krzewy, ile ma metrow, czy ... eh, tyle pytan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz