Wpis z mikrobloga

@db95: u nas w rodzinie dokładnie ta sama sytuacja. Chociaż nie jestem człowiekiem o silnej wierze, to im częściej słyszę o zamachach w Europie czy gdzieś na świecie, tym częściej doceniam to, ze żyje w Polsce i mimo tego ze mamy jakieś tam wewnętrzne problemy, to przynajmniej możemy się czuć bezpiecznie. Jednym z takich wydarzeń które m.in. mnie w tym utwierdziło było zeszłoroczne ŚDM - przykład, jak powinna wyglądać prawdziwa wielokulturowość,
@db95: mnie też zastanawiały wizje ojca Pio

Pierwsza bomba spadnie w bawarskim lesie, zniszczone zostanie wszystko a nikt nie będzie mógł przekroczyć tych stron. Tam pojadą czołgi przez chaty i domy w pojazdach siedzieć będą ludzie z czarnymi twarzami. W sku­tek powodzi zalane będą wsie i miasta. Południowa Anglia i biegun płn. mają zniknąć na zawsze gdzie powstaną nowe lądy.


Zginie Nowy Jork, Marsylia i Paryż. W 75% zginie Augsburg i
@db95: @Primusek: @niewierny: @wooks001: @Emdeka: @InsaneMaiden:
Kiedyś na forum gazety prawnej był temat (w sumie to jest nadal), pt. "Kiedy wybuchnie III wojna światowa", opierający się głównie na różnych przepowiedniach. Ogólnie ciekawie i czasem śmiesznie się czytało te wszystkie spekulacje. Powstał nawet pdf będący kompilacją postów najaktywniejszego użytkownika, Arteuzy. Nie wiem czy można go jeszcze tam odnaleźć. Możliwe, że linki powygasały - więc wrzucam pdfa tutaj