Wpis z mikrobloga

Mirki, myślicie ze taki projekt jako pokazowy na rozmowach kwalifikacyjnych będzie wystarczajacy aby zdobyc pierwsza prace jako programista java (obojetnie czy stazysta, czy juz moze cos wiecej) ,
Ogólnie zrobiłem webservice z uzyciem : Java, Spring, Hibernate, Thymeleaf, HTML, CSS, (bootstrap) .
-Strona symuluje komis samochodowy, gdzie uzytkownik moze dodac samochody na sprzedaz(+ swoje dane jako wlasciciela).
-Jezeli ktos dodał auto i właściciela(z jednej formy przechodzi się do drugiej) , auto pojawia sie w jednej z podstron, jako auto dostepne na sprzedaz (mozna dodac wiele aut -> tworzy sie wtedy lista)
-Nie mozna dodac auta tanszego niz 4000 PLN, jak i nie mozna nie wypełnić jakiegos pola (wyskakuje wtedy czerowny dymek)
-Po kliknieciu w dane auto pojawiaja sie jego parametry, czyli wszyskie dane jakie zostaly wprowadzone (na liscie sa tylko 4 glowne parametry samochodu, w szczegółach około 12)
-W zakladce, gdzie sa dostepne samochody, mozna kliknac "kup auto" -> wtedy auto automatycznie usuwa sie z listy aut dostepnych na sprzedaz i pojawia sie na podstronie z lista sprzedanych samochodów.

**Kompletnie nie mam pojęcia czy to juz jest w miare okej i z takim czymś mógłbym aplikować, czy jeszcze za cieńko, więc jakby ktoś mógł na to spojrzeć, lub zobaczyć kod (dam link do githuba na priv) to byłbym wdzięczny

#programowanie #java #pytanie
  • 3
@bartixon u nas w pracy przy rekrutacji trzeba wykonać jakieś proste zadanie właśnie tego typu. Generalnie myślę, że nie ma specjalnie znaczenia co zrobiłeś w tym projekcie. Bardziej liczy się to czy kod jest dobrze napisany. Wrzuć to na GitHub I daj linka. Wtedy powiem Ci czy to wystarczy.