Wpis z mikrobloga

Z grubej rury, pojade, będę programisto, a co, mam rozmach, mam talent, logika jest, lenistwo sie mnie nie ima
Pogadałem z absolwentami, pogadałem z pracodawcami i kurna niby mozna po tym butkampie czy kursie,
czy innym drogim dziadostwie, rzeczywiście tym koderem zostać. Tera pytanie: jak tu wybrac ten butkampf.
Drogie wszystko, 4k, 7k, 9k, 14k w Polskich Nowych Złciutkich!!! Jak ja na to zapracuje, chatę mam sprzedać czy jak? Niby się jakoś tam kalkuluje,
że nawet na stażu obrzuco Cię jakimś ochłapem pienięznym, więc przez pierwszy rok, jak się człek zdoła utrzymać, może nawet i te 14k wyjdzie na 0.
Tzn, chciałem powiedzieć na minus który można znieść bo przeca trzeba jeść karwasz twarz. Tylko Mirki, Mireczki Miraski
jak możecie coś polecić, to napiszcie prosza Was dlaczego. #programista15k #programowanie #naukaprogramowania
  • 16
@swierzynawsieci:
możesz np. iść na studia dzienne na informatyke.
możesz iść do jakiejś gówno pracy żeby mieć podstawowy hajs, a zaocznie robić studia informatyczne + uczyć się samemu
możesz uczyć się samemu żeby mieć coś więcej niż podstawy i szukać roboty, potem jak przyoszczędzisz robić kolejne kursy..