Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuję kupić smartfona dla mojej mamy, najlepiej z #banggood, poniżej 400 zł, im mniej tym lepiej, myślałem o Redmi 4A, chociaż to i tak overkill w jej przypadku, bo nie korzysta, ani z internetu, ani z GPS, ani z żadnych androidowych aplikacji poza Big Launcher, który jest uproszczoną nakładką, screen widać poniżej. 1GB by jej spokojnie wystarczyło. Jedyne wymagania to:

-Dual SIM, bo korzysta z 2 numerów telefonów
-Wielki wyświetlacz 5 cali, albo więcej
-Spora bateria
-Był wytrzymały i miał całkiem spasowaną konstrukcję jak na chińczyka

Aparat czy aspekt wydajności pomijam zupełnie ;)

Czy jest coś innego sensownego poza tym #xiaomi w tej cenie? Jeśli będę brał Redmi 4A to czy Priority Direct Mail wystarczy czy brać dodatkowo ubezpieczenie do tego (w razie zagubienia chcę mieć 100% pewności, że mi oddadzą hajs)?

#telefony #smartfon #itemyzchin #gearbest
J.....o - Hej, potrzebuję kupić smartfona dla mojej mamy, najlepiej z #banggood, poni...

źródło: comment_PmQahZZMsI8LgCngnOAP2qNF1LwY2XtA.jpg

Pobierz
  • 13
@JuniorJavaDeveloper2345brutto: 4a ma małą baterię, to też było kluczem w moich poszukiwaniach dla mojej Matki i wziałęm jej złoty 4x. Bardzo ładny wizualnie a na to kobiety zwracają uwagę. Używa wbudowanego biglaunchera wbudowanego w xiajomi czyli lite czy jakoś tak, niestety pod nim mms'y nie chodzą, nie wiem czemu.
@sorhu: przerabiałem to, ludzie starsi nie chcą się czuć gorsi i zdziadzieli i chcą korzystać z nowych technologii. niewazne, że bedą to mega słabe sprzety i będzie na nich łatka ułatwiająca korzystanie. Ważne, ze bedzie dotykowy i będą wiedzieli co i gdzie wcisnąc żeby odebrać - będą szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JuniorJavaDeveloper2345brutto: ja swojej zaproponowałam Huawei Y5 II i jest zadowolona,ma wszystko co wymieniłeś plus w ustawieniach jest uproszczony motyw taki jaki pokazałeś tutaj na zdjęciu (prawie taki sam) i właśnie z niego korzysta. Już ma go z dwa,trzy miesiące i nie narzeka a jest to osoba która nie miała styczności wcześniej z takim sprzętem.