Wpis z mikrobloga

@eskejp: dołączam się do pytania i od siebie dodaję: czy zmieni się opłata transakcyjna dla adresów, które mają dużo transakcji przychodzących i mało wychodzących? Mam taki adres, gdzie ponad 2k jest transakcji przychodzących i 2 (słownie dwie) transakcje wychodzące. Ostatnio jak robiłem przelew na 15 zł to zapłaciłem 80 zł fee. Boję się jak teraz wykonam przelew na 20k PLN to zapłacę 100k. :/
@ajron_men: w oczywiście, że zmniejszy się opłata transakcyjna, dlatego m.in. kopalnie blokują tą aktualizację. W bitcoinie płacisz za miejsce w blockchainie czyli ilość bajtów, im więcej wejść i wyjść tym tym więcej bajtów a opłata wyższa.
Ale lepiej żeby tu wypowiedział się ktoś bardziej techniczny niż ja i proszę żeby nie był to nikt od bitcoin unlimited bo oni kłamią pchając swoją propagandę dużych bloków.
@ajron_men: znalazłem opracowanie od @kryptopomocnik możesz tam znaleźć parę rzeczy związanych z Twoim pytaniem, wklejam:

Dlaczego mój przelew nie doszedł? Kiedy odzyskam środki? Jak przyśpieszyć transakcje? Jak sprawić, żeby transakcja doszła na pewno?

Cześć. Moi drodzy, dostaje od Was mnóstwo zapytań odnoście tych dwóch i podobnych kwestii. Tak więc przygotowałem dla Was ten artykuł z odpowiedziami + ogólny opis obecnej sytuacji z transferami Bitcoin.

1.To co najważniejsze, aby Wasza transakcja doszła