Wpis z mikrobloga

@KacasPiesel: nie da rady, nawet majac roota na miui8 nie dziala ani link2sd ani appmanager 3 (app2sd).
Zostaje ci czyscic telefon, albo wymienic na cos z wbudowanym 32/64GB jesli az tyle miejsca faktycznie potrzebujesz.

Niestety okres w ktorym moglbys sprzedac sensownie redmi 3s minal.
@PaulStone: to w sumie na to samo wychodzi. Jak ktos kupuje uzywany tel to wbija na allegro, a tam masz od groma 4x i 4a, ktos kto ma male pojecie jak widzie 3 albo 4 to ktory model wybierze? W bonusie dodaj sobie oferty dropshippingu gdzie ta cena robi sie na max atrakcyjna (bo polowa kupujacych nie doczyta ze wysylka z chin).
No i op kupil w xkom czyli strzelam ze
@KacasPiesel ale myślę że z 350-400 odzyskasz, na plus tutaj że masz go na gwarancji jeszcze, prawda? I to gwarancji w pl, gdzie sklepy są po całej Polsce wiec nie będzie problemu sprzedać go do innego miasta. 400zl to bardzo dobry start do następnego xiaomi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mircy, mam Xiaomi Redmi 3S i jest całkiem fajny nawet, ale jest jeden problem... To wersja 2/16. Kupiłem go w #xkom ± kiedy wyszedł i używam ciągle, nawet teraz z niego piszę, ale wciąż brakuje mi pamięci. Jakieś pomysły jak go wymienić? #xiaomi #xiaomiredmi #redmi3s


@KacasPiesel: Tak swoją drogą co ty na min trzymasz że tyle pamięci masz zajęte?
@sylwke3100: odkopuję, ale mam ten sam problem i pewnie będę musiał sprzedać ten telefon, cały czas mało pamięci, nie potrzebne aplikacje usunąłem, czyszczę dane aplikacji, nie mam muzyki zdjęc itd na telefonie, mam sd 32gb, najwięcej biora dane aplikacji np. snpachat 400mb, a dane w pamięci usb 0 ;/
@sylwke3100: odkopuję, ale mam ten sam problem i pewnie będę musiał sprzedać ten telefon, cały czas mało pamięci, nie potrzebne aplikacje usunąłem, czyszczę dane aplikacji, nie mam muzyki zdjęc itd na telefonie, mam sd 32gb, najwięcej biora dane aplikacji np. snpachat 400mb, a dane w pamięci usb 0 ;/


@PeMo19946: Nie mam takiego problemu