Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #rozowepaski ##!$%@?
Wciąż nie wierzę w to co sie wczoraj odjaniepawliło.
Pamiętacie kuzynkę co zaprosiła mnie na wesele bo liczyła na grubą kopertę ode mnie i mojego byłego? Znaczy myślała, że jesteśmy jeszcze razem a nie że przyjdę z eks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak stoicie to usiądźcie. Do mnie też to chyba jeszcze nie dotarło.
Zadzwonił do mnie mój były. Chciał pogadać, więc umówiliśmy się na kawę. Bałam się, że na spotkaniu będę miała ochotę go podrapać ale nie było tak źle (chociaż ochotę miałam xD).
Po co chciał się spotkać? Czyżby chciał do mnie wrócić? Nic bardziej mylnego jak mawiał słynny youtuber.
Chciał mnie spytać co się #!$%@? i jak to usłyszałam to myślałam, że się przejdę z zażenowania po knajpie
Otóż okazało się, że moja kuzyneczka wraz z narzeczonym po informacji, że mnie nie będzie a zwłaszcza z byłym postanowiła się spotkać z moim eks i dać mu zaproszenie na wesele. I na zaproszeniu napisane Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ.
On oczywiście odmówił bo źle by się czuł jako mój były z jakąś inną babą na weselu gdzie będzie znaczna część mojej rodziny.

Kuzyneczka chyba wyszła z założenia, że skoro ja i tak nie przyjdę to mają w budżecie jeszcze miejsce dla jednego gościa, a skoro znają mojego byłego a on jest dość nadziany to chyba został kandydatem idealnym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba bez kitu poinformuję rodzinę co tu się #!$%@? i jakie podejście ma moja siostra to może jakoś zmniejszę liczbę gości bo laska ewidentnie liczy na hajs a nie na obecność.
Co myślicie? Bo jak dla mnie to jakaś totalna masakra

#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ! :-)
MangoZjem - #logikarozowychpaskow #rozowepaski ##!$%@? 
Wciąż nie wierzę w to co sie...

źródło: comment_6f4C75G9AIgZjwFlGCDBr72p6IPlUwxP.jpg

Pobierz
  • 125
@MangoZjem: zależy wszystko od podejścia Twojej mamy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jeżeli jest normalna to #!$%@? siostrę co ona #!$%@? i miesza się w sprawy które nie powinny jej obchodzić

jeżeli jest jednak podobna do siostry... stanie okoniem wobec ciebie, stwierdzi, żebyś się nie #!$%@?ła bo to jest jej wyjątkowy dzień i ona może #!$%@?ć dzikie tańce a i tak będzie usprawiedliwiona