Wpis z mikrobloga

Czołem,

Ostatnio pisałem o kartkach z Chin - wpis do znalezienia o tu!

Nie spodziwałem się takiej odpowiedzi - myślałem, że znajdą się 2-3 osoby które będą chętne, ale widocznie trochę niedoszacowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez swoje roztargnienie nie określiłem do końca sposobu deklaracji chęci wzięcia udziału w "inicjatywie". Chciałem w najbliższym czasie zamówić na internetach te kartki, a nie wiem na jaką liczbę się przygotować (na poczcie nie będę kupował, bo miasto w którym mieszkam aktualnie to taki choby chiński Bytom więc nie spodziewam się, że będą mieli jakieś pocztówki z tego "malowniczego" miejsca). Część osób napisała na PW, część w komentarzach, nie wiem ilu z plusujących również miało na myśli, że chce dołączyć do akcji. Wpis już zniknął z gorących więc nie spodziewam się, że dużo więcej osób dołączy.

Dlatego, żeby wiedzieć ile zamówić prosiłbym grzecznie o ewentualne PW tak bym mógł sensownie oszacować liczbę kartek do kupienia.

Póki co wiem z komentarzy i PW wiem, że zgłosili się:


Czyli generalnie 32 osoby (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem) Jeśli jest ktoś jeszcze kto chciałby się załapać do zabawy to proszę napisać do mnie na PW jak najszybciej. Pozwolę sobie zawołać plusujących poprzedni wpis - może ktoś będzie chętny.

Pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#upiornyzagranico #podrozujzwykopem #podroze #pocztowki
upiorny - Czołem,

Ostatnio pisałem o kartkach z Chin - wpis do znalezienia o tu!
...

źródło: comment_YKQFZPomSSdIOyhFMmQkRqk6RGs4griN.jpg

Pobierz
  • 28
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (246)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Arhi @lanacz2 @nimithril @drcmlf @WiszWiKenTernBakTajm @felicjusz_meme @love2spooch @mandrake13 @TenNorbert @Spajkuss @beerkoff @daray89 @Deska_o0 @rimyi @Gamgee @LaRauxe @FaraonMerJan @agaciksa @sajko @Sarpens