Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski i #niebieskiepaski: kiedy jest optymalny moment by zaaranżować spotkanie z osobnikiem poznanym na #tinder i jak zachować pełne BHP randkowo-sercowe, by później tego nie żałować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poznałam już tyle historii z creepy świrami w roli głównej, że wolałabym nie narażać się i nie sprowokować sytuacji, gdy ktoś mógłby okazać się delikatnie mówiąc nienormalny i znałby mój nr telefonu, adres, miejsce pracy, etc... zwyczajnie źle bym się czula, ale nie chce tez zniechęcić i zaprzepaścić znajomość swoim sztucznym dystansem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem osobą raczej szczerą i otwartą, ale też przezorną i czasami autentycznie boję się facetów. Piwniczyłam przez ostatnie miesiące i dawno nie randkowałam na serio - kompletnie nie wiem jak to mogłoby wyglądać i co jest spoko, a czego unikać. Pierwsza randka wśród ludzi, w zatłoczonym miejscu czy spacer? Pozwolić czy nie pozwolić się odwieźć? Kiedy podać nr, ujawniać jakieś prywatne dane o sobie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) help #pytanie #randkujzwykopem #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu
  • 21
@Tereferyfa: z tinder to nie wiem bo nie posiadam nawet nie wiem co to :P ale mojego niebieskiego poznalam ponad 8,5 roku temu na czacie wp z mojego miasta a spotkalismy sie dopiero po 3 miesiacach pisania ze soba :P no i jestesmy ze soba do dzis :P
@Tereferyfa bądź pewna siebie ale postaw granicę. Nie chcesz za dużo fizycznego kontaktu na pierwszej randce? Daj jasny sygnał kiedy przestać.

Randka z Tindera to w sumie randka w ciemno więc traktuj ta osobę jak kogoś nowego. Ja jestem w trochę lepszej sytuacji bo jestem niebieski i raczej niewiele mi grozi że strony dziewczyny, w sumie najgorsze co mnie może spotkać to bycie portfelem do spławienia. Czyli nic strasznego.
@DreyfuS Moje najfajniejsze spotkanie z Tindera wyglądało tak, że umówiłam się z facetem w miejscowości 60km ode mnie, a potem pojechaliśmy jego samochodem w góry robić via ferratę. xD

Moim zdaniem to jak się boisz nie ma co się zmuszać, umówić się gdzieś na piwo/kawę i tyle. Dla mnie wymienienie się nr tel to normalna sprawa, no ale jak tego też nie chcesz robić to nie musisz.