Wpis z mikrobloga

NO ELO
tldr CHCESZ KARTKE Z CHIN?

Z racji tego, że czasami mam wolne niedziele podczas których nie mam specjalnie ochoty wychodzić z domu i przez to czas też płynie nieco wolniej, pomyślałem sobie o takiej inicjatywie.

Kilka osób zagadało do mnie na PW z prośbą o wysłanie kartki z Chin (ja w sumie jestem "z tych" którzy też lubią takie rzeczy dostawać więc jak najbardziej to rozumiem). I zastanowiłem się czy nie ma tutaj więcej takich osób, które chciałby taką kartkę dostać. Zrobiłbym wtedy to na szerszą skalę. W przypadku gdyby byli chętni to nie chciałbym płacić za to ze swojej kieszeni, więc uczciwie poprosiłbym o zwrot hajsów za pocztówkę + znaczek (pewnie jakieś 4-5 zł - musiałbym się doinformować, ale to dopiero w przypadku jakiegokolwiek odezwu). Generalnie czasami odwiedzam różne kraje i sądzę, że nie Chinach by się to nie musiało skończyć.

Byliby chętni na coś takiego?

Inna sprawa - może tuta jużj działa na mjerko jakieś "kółko pocztówkowców", którzy wysyłają sobie kartki z różnych miejsc, a ja nie potrafię dobrze szukać? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Generalnie jest mało aktywny tag #pocztowki ale może jest coś więcej. W razie czego - doinformujcie mnie proszę.

#upiornyzagranico #podrozujzwykopem #podroze
upiorny - NO ELO
tldr CHCESZ KARTKE Z CHIN?

Z racji tego, że czasami mam wolne ni...

źródło: comment_dzXTJoCuXg0wjC7hvfobhShxKzgReGVZ.jpg

Pobierz
  • 44
@asdasdce2w: Widziałem to! Dojebeczka. Generalnie to z każdym zjazdem do Polski mam walizki napchane jakimiś podróbkami lego albo najkami po 30 zł. Są plusy dodatnie tego kraju ( ͡ ͜ʖ ͡)
@upiorny: Niestety nie ma żadnego kółka pocztówkowego na Mirko.
Chciałem takie założyć, ale w odpowiedzi dostałem, że mogę zarejestrować się na https://www.postcrossing.com/ i nikt na mirko nie był chętny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja zawsze z każdej mojej podróży wysyłam do kilku chętnych Mirków pocztówki.

Jak założysz kółko pocztówkowe, to chętnie dołączę.
Najbliższa podróż to w piątek do Hiszpanii, a później w październiku do Japonii.
@TenNorbert: Przecież dodawanie się na jakiejś obcej stronie to trochę zabija ten urok. Mam na myśli, że tu chodzi o to coś, że otrzymujesz kartkę od kogoś "ze społeczności" tutejszej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja zawsze wysyłam do znajomych pocztówki i cieszy mnie też jak dostaję jakieś. Może tym razem temat chwyci, a jak nie to będzie trzeba indywidualnie się z każdym umawiać, bo jeśli jest taka
Przecież dodawanie się na jakiejś obcej stronie to trochę zabija ten urok. Mam na myśli, że tu chodzi o to coś, że otrzymujesz kartkę od kogoś "ze społeczności" tutejszej ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@upiorny: No dokładnie tak samo uważam, ale nie było chętnych na to ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja zawsze wysyłam Mirkom pocztówki napisane przez dziewczyny z danego kraju w ich lokalnym