Wpis z mikrobloga

@kryptopomocnik: Ty, wiesz co ? Zrób jeszcze poradnik o przeszczepie serca, o polowaniach na lwy. W sumie wiedzy jak widać nie trzeba mieć, aby coś w sieci umieścić i nazwać to pomocą, czy poradnikiem.

Przeglądnąłem Twoją stronę i jest tam mnóstwo nieprawdziwych informacji, niczym nie potwierdzonych. Ale cóż, mniemanie o swoim autorytecie nadrabia.
szanuj tutaj troche ludzi ktorzy robia cos dla spolecznosci kryptowalut za darmo i z oddaniem


@hym1988: Jasne, szanuje, ale jak już coś robią, to niech robią to solidnie. Wiele rzeczy tam jest tak niepoprawnych, że aż boli głowa. Wyliczenia z dupy wyjęte, wzięte za pewnik.
@TM76: No to wywal te błędy tutaj na forum. Każdy zobaczy, że jestem przegrańcem, Ty będziesz miał satysfakcję. A ja wtedy będę miał możliwość poprawienia błędów i dam ludziom lepszą jakość.

Ty jakiś chory jesteś? Piszesz mi, że robię błędy, a nie masz zamiaru ich napisać i świadomie chcesz, żebym krzywdził społeczność?
Piszesz mi, że robię błędy, a nie masz zamiaru ich napisać i świadomie chcesz, żebym krzywdził społeczność?


@kryptopomocnik: Ale to Ty się masz za znawcę a takim nie jesteś. Wiesz o tym, że lepiej nie pomagać niż szkodzić nazywając coś pomocą ?

Jak pisałem przeglądnąłem Twoją stronę i widać, że piszesz wiele opierając się na tym czego dowiedziałeś się z internetu. A przyszło Ci do głowy, że ta wiedza, jaka w