Wpis z mikrobloga

Jest odpowiedź Archera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/ArcherPL/posts/442137479469299

Nie ma nas w kurdyjskich mediach bo tego nie kcemy!

Nie zaprzestajemy kontaktu po prośbie o zdjęcie z tablicą, po prostu takiej prośby nigdy nie było (standardowo media kłamio)

Zbieżność nazw grupy i całej operacji - tak miało być!

To nie my usuwamy niewygodne komenty, tylko ADMIN!!!11!

850 za naszą głowę? No dziwne, ale daliśmy ISIS popalić - kto ma wiedzieć ten wie!


Takie proste, a ja śmiałem śmieć w nich wątpić.
Plot twist, Archer to akcja Reserved ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#syria
Pobierz
źródło: comment_w0xi5ohzOHcDQGj98CTd8eCUFDwxe9so.jpg
  • 13
Jakaś dziewczyna w komentach celnie punktuje nieścisłości Archera - dlaczego "narażając życie" przeprawiał się przez Tygrys, a nie pojechał do Sinjaru który jest pod kontrolą PKK/YBS i stamtąd bez problemu dostałby się do Rożawy

Archer: do Sinjaru nie można

Dziewczyna mu na to, że nawet dziennikarze się tam nielegalnie dostawali, dlaczego nie wy

Archer: "Wielka to tajemnica pozostanie"

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@Abu_Hajar_ibn_Zbigniew: najlepsze jest to ze twierdzi ani nie jest zwiazany z SDF ani z rzadem syryjskim to niby jak tam jest? kurdowie tak pozwalaja sobie byle komu chodzic miedzy tylami a pierwsza linia frontu i wzywac a10 z tableta rownoczesnie piszac jak kurdowie dokonuja ludobujstwa na arabach wysylajac ich setkami na smierc bo sa za glupi? :D mam wrazenie ze to taki idiota ze nawet angielskiego nie zna wiec nie mogl
@balb: teraz już jest potwierdzone że Archer (kimkolwiek jest), faktycznie przebywa w Syrii. Ale na początku były przecież śmieszki, że zdjęcia robił w Bieszczadach wiec prośby o fotkę z tablicą były na miejscu, by rozwiać wątpliwości.
@Abu_Hajar_ibn_Zbigniew: Akurat czy w ogóle jest w Syrii to większych wątpliwości raczej nie było, te Bieszczady do były raczej tak dla beki. Większe wątpliwości dotyczą tego czy faktycznie jest na froncie i czy odgrywa taką rolę, jaką sobie przypisuje.

Trochę dziwne, że rzekomo dostają poważny sprzęt (tablety xD), szkolą ludzi (tak twierdzą) i islamiści na nich polują (też tak twierdzą), a Archer pisze, że pod nikogo nie podlegają i w sumie