Wpis z mikrobloga

@dzesi: Byłem w Fatimie AMA ;) A tak na serio to nie unikniesz wersji katolickiej i nie katolickiej, bo sprawa wypłynęła od katolików.
To tak jakbyś powiedział, że chcesz zobaczyć materiał o życiu Yakuzy sponsorowany przez Yakuzę, który byłby w 100% obiektywny.
Nie da się.
Wchodzisz na sprawy duchowe/transcendentalne gdzie nauka często nie sięga. O ile tajemnicami fatimskimi się specjalnie nie interesowałem, to do tej pory nauka nie wyjaśniła osobliwości całunu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzeksondzekson niby tak ale nie napisałem że chce obejrzeć dokument o objawieniach fatimskich stworzony przez jedno z dzieci fatimskich (wiem wiem nie jest to możliwe) tylko przez osobę która obiektywnie przejrzała się sprawie ;)
  • Odpowiedz
@dzesi: Obiektywnie, to znaczy jak? Trzem osobom objawiły się trzy tajemnice, albo w to wierzysz, albo nie. Kościołowi nie zależy na rozgłosie, więc długo wstrzymywał się z opublikowaniem ich treści.

Poza tym masz słowo przeciwko słowu i relacje ludzi. Ciężko tutaj cokolwiek obiektywnego mieć jeśli wychodzi od ludzi, którzy obiektywni nigdy nie będą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzeksondzekson obiektywnie to znaczy obiektywnie przecież nie będę Ci podawał definicji tego slowa.
Jeśli komuś zależy na tym żeby przekonać oglądających do prawdziwości objawień to będzie naciagal bądź przeinaczal fakty. Oczywiście w drugą stronę też to działa. Dlatego szukam obiektywnego przedstawienia zdarzeń. Nie bardzo mogę z Tobą więcej podyskutować bo zwyczajnie niezbyt dokładnie znam sprawę:)
  • Odpowiedz