Wpis z mikrobloga

Mircy, orientuje się ktoś z was ile mniej więcej może kosztować regeneracja modułu komfortu w #bmw #e46 ? Chodzi dokładnie o często nie otwierające się zamki w drzwiach - znana przypadłość tego modelu. Nie chciałbym od pana elektryka przyjąć wielkiego #!$%@? w odbytnicę dlatego pytam się was. Może ktoś już to naprawiał to będzie wiedział. #warsztatsamochodowy #autonaprawa
  • 12
@yagoodtp: Ktokolwiek ze stacją lutowniczą Ci to zrobi. Ceny różne, od 30 do 100 zł. Regeneracja to duże słowo - wymienia sie dwa przekaźniki, chyba że z szybami też jest problem. Ogólnie to polecam znaleźć taki sam moduł używany (po numerze OEM) i podmienić, kwestia tylko zaprogramowania go później pod siebie. Używkę dostaniesz w cenie, może dwóch przekaźników i nikomu nie trzeba dawać do lutowania.
@yagoodtp: Z szybami chodziło mi o to, że jak masz elektryczne z przodu i z tyłu, to tam łącznie są 4 przekaźniki. Z tego dwa z nich odpowiadają za szyby. Koszta większe o dwa przekaźniki więcej, które musisz kupić, ale jak działa to bez sensu - te od szyb rzadko kiedy padają.

@damian_co_dalej: U mnie było tak, że jak było ciepło to się nie otwierało. Błędów nie miałem o ile
@damian_co_dalej: U mnie było tak, że podchodzę do auta i jedyna opcja otworzenia to kluczykiem drzwi od kierowcy. Jeżeli taka sytuacja jak piszesz, to raczej bym szukał w zamku albo skupił się na przewodach z tych konkretnie drzwi, gdzie jest problem - przekaźniki nie powodują, że tylko jedne się nie otworzą.