Wpis z mikrobloga

Ogólnie niezmiernie denerwuje mnie (i raczej nie tylko) użyszkodnik @Adrianna1994 i spam jej beznadziejnymi filmikami na tagu szczecińskim, ostatnio mi się nudziło i pozgłaszałem część wpisów za spam i treści reklamowe i dupa. Mod łaskawie w jednym zgłoszeniu, z środka, stwierdził tylko, że jest nieprawidłowe, pewnie bo zgłoszeniu podałem "nieodpowiednie treści" (chyba mój missclick, bo wszędzie dawałem powód spam). Wydaje mi się z resztą, że nie tylko ja zgłaszałem (tutaj niech wypowie się tag #szczecin i sorry, że wołam wszystkich, ale jak powiem, że nie pada, to chyba wybaczycie spam?), więc wołam @moderacja i pytam, o co kurde kaman? Czyżbyście zajmowali się tymi oczywistymi zgłoszeniami, bo łatwiej czy o co chodzi lenie?
  • 12
@Krupier: jakby to jeszcze się komuś podobało, to bym po prostu olał, ale po ilości plusów i wykopów widać, że wypok wydał wyrok tylko laska się chyba z tym pogodzić nie może i dalej spamuje. Albo chociaż żeby dziku wrócił biąłorycerzyć i być dawcą lolcententu to spoko, a tak... zwykłe zaśmiecanie.

@Mazowia: myślę, że już sie zaraził tym co ona, dla gościa chyba już nie ma ratunku
@wankiel: ale spójrz na to z innej strony, to jest nawet ciekawe pod względem psychologicznym. No bo czym kieruje się osoba, która ok, prowadzi sobie jakiś kanał, lubi to i wiadomo, że chce rozreklamować. Wrzuca usilnie i regularnie na pewną stronę ze śmiesznymi obrazkami, WIDZI przecież, że nie ma tam praktycznie odzewu i wszystko ginie w czeluściach wykopaliska, ale mimo wszystko na drugi dzień wrzuca znowu. I znowu. I znowu. Co
@wankiel: Problem z dupy. Narzekasz na poziom jej materiałów, to znaczy ze oglądasz każdy? Skoro to gówno to po co to klikasz? Dodaj na czarną i tyle.
po ilości plusów i wykopów

a tak... zwykłe zaśmiecanie.


@m200: obejrzałem tyle ile potrzeba, żeby wyrobić sobie opinię. Dla Ciebie problem z dupy, a mnie widocznie musiała ta dupa tak zapiec, że aż o tym napisałem, widzisz, ty to jednak luzak jesteś ( ͡ ͜ʖ ͡)
@m200: też sie dziwie chłopakom, że chce im sie odpowiadać. A może dziewka robi to tylko żeby was właśnie zapiekły odbyty @wankiel: i reszta ( ) generalnie #!$%@? wroga to wystarczająca motywacja jak dla mnie.
@wankiel: Ja zgłaszałem też jej materiały bo są po prostu rakotwócze. Pierdyliard ludzi żyje tak jak ona w weekendy i nie robi z tego gówno filmików na youtuba, komentując jeszcze, że jej facet marynarz bzyka laski w każym porcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)(ʘʘ)