Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
  • Odpowiedz
@manualnyautomat

Myślę że też to może być związane z tym że w młodości sami klepali biedę, jej matka pochodzi z bardzo biednej, wielodzietnej rodziny, a ojciec też zapieprzał długo za psie pieniądze. Dzisiaj moja potencjalna teściowa ma własną przychodnię, a teść jest jedną z ważniejszych szych w inspektoracie weterynaryjnym.


Klepali biedę ale ciężko pracowali żeby osiągnąć to co mają. Zgaduje że to lekarka i weterynarz? Czyli PIEROŃSKO ciężkie studia. Serio nie widzisz
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Po stylu twojego pisania i twoich wypowiedziach, mam wrażenie że wylewasz tutaj swoje żale. Rodzice pewnie bardziej zwracali uwagę i liczyli na siostrę niż ciebie, dlatego tak bardzo cię to bawi i cieszy że ich w jakiś sposób zawiodła i nie sprostała ich wymaganiom co do chłopaka. To że dla ciebie zdanie rodziców jest ważniejsze niż twoje, nie znaczy że siostra ma tak samo uważać. Dał byś jej żyć jak
  • Odpowiedz
@manualnyautomat

Nie wiesz też czy właśnie dzięki niej ten barista nie osiągnie jakiegoś sukcesu, bo #!$%@? miłość i zakochanie potrafią napędzać człowieka.


Miałam.... okazję być w związku z niedoszłą gwiazdą piłki nożnej. Skwituje to tak - dużo gadania mało roboty. Mówił, że chce robić trenerkę i sędziować. Ja oczywiście zakochana po uszy wspierałam gwiazdę jak umiałm - sama mu wyszukiwałam różne kursy, szkolenia, namawiałam żeby poszedł na AWF to będzie mu łatwiej
  • Odpowiedz
Czyli:
- jak będę z kobietą w długim związku (7 lat? ( ͡º ͜ʖ͡º) )
- moja kobieta nie będzie mi poświęcać tyle czasu co wcześniej (bo zapieprz w pracy, projekty, nauka)
- na horyzoncie pojawi się laska, która mi się podoba

To mogę z dnia na dzień, momentalnie moją kobietę rzucić w cholerę i w sumie spoko bo miłość i motylki?

Dzięki za potwierdzenie, wypok uczy
  • Odpowiedz
@Pandzior:

ale po studiach mógłby pracować w McDonald's


Po kulturoznawstwie czy socjologii na pewno. Mogli by sobie darować takie wyszukane nazwy niektórych kierunków i napisać po prostu "fabryka Maca"
  • Odpowiedz