Wpis z mikrobloga

@Krznl: A tam, gadanie, jak się chce szukać to się znajdzie. Różowy dorwał Emporo armani z soczewkami gratis za 430 PLN we Wrocławiu, z tym że nie pamiętam nazwy sklepu
@kurazjajami: vision optyk, vision express. zależnie jakie masz szła tak naprawdę ; ) bo oprawki to można kupić tanie. a liczy się czy soczewki będą szklane czy plastiki (bierz plastiki), czy antyrefleks (ja potem przestałam kupować z, bo powłoka się szybko ścierała), no i zależnie od wady, jest cena.
@HitmaNeK_: ja mając dużą wadę wzroku, nie utrzymałabym na nosie szkieł, bo byłyby ciężkie ; ) i miałabym mocno czerwony odcisk na nosie. plastiki są lżejsze. poza tym, uprawiając sport - siatkówka, ich nie stłukę.
@twojazebra: ale za to plastiki rysują się jak powalone ;) Do tego jak się nie mylę to szkło wprowadza mniej zniekształceń optycznych.

Też podbijam muscat i gloomy sunday, ale również sprawdź "osiedlowych" optyków - często mają oprawki firm które nie są znane i które nie kosztują zbyt wiele.
Za to nie oszczędzaj na soczewkach. Choćbyś miał jeść gruz przez miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)