Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy dobrze myślę w sprawie dzialania #tinder #badoo. Po pewnym czasie osoby którym daliśmy X ponownie sie pojawiają? Tak samo osoby ktorysmy dali plusa? Bo inaczej bylo by bez sensu bo zalozmy ze kiedyś zalozylem konto na odwal se i brzydki bylem . A teraz na powaznie i jestem przystojniejszy niż wcześniej, to w takim wypadku grzyby tak nie dziala to trzeba by bylo zakladac nowe konto bo nie pojawia sie juz tamte osoby i mu nie pokarzemy sie juz nim. A tak to spirala dalej by sie toczyla.
#tinder
  • 8
@ONWRO95: pro tip, jak ustawisz wyszukiwanie na 1-2km to będzie ci pokazywało te kobiety którym się spodobałeś nawet z dalszej odległości a jak użyjesz jednocześnie z tinder/badoo apki "fake gps go" to będziesz mógł wyszukiwać laski nawet z Nowego Jorku będąc w Radomiu
@januszwypoku: z innymi krajami to one cie widzą jako.... 1000-2000-5000 km od nich więc trudno się dziwić, ale z tym zasięgiem zmniejszonym to jak masz ustawione 1-2km a pokaże ci laskę z 10 to znaczyło, że ona cie zalajkowała