Wpis z mikrobloga

@MowMiDejw: Ja korzystam odkąd jest Windows 10 z Edge jako głównej przeglądarki. Szybkością i lekkością niszczy FF i Chrome. Czasem faktycznie bywało wolniejsze bądź mneij stabilne ale to przez to że tak bardzo go rozwijają i z każdą aktualizacją systemu są grube zmiany w Edge. Od września (Redstone 3) Edge ma być w końcu wydzielony jako apka w markecie Windowsa wiec jej aktualizacje będą szły tym trybem.
@MowMiDejw: parę razy musiałem korzystać z edge żeby pobrać chrome

Nigdy się nie przekonam do Edge, chrome to chrome

Na świeżym laptopie nawet edge się zacina dość często i łapie zadyszkę, na chrome nie ma takich problemów nawet przy 20 kartach
@Saeglopur: @Buraczak: Właśnie sam po ostatnim formacie postanowiłem, że będę starał się ograniczać ilość programów na dysku i dałem szansę Edge, pozytywnie się zaskoczyłem, a teraz przez głupie polskie strony, które wymagają Silverlighta mam obie przeglądarki w użytku i przyznam szczerze, że Edge w chwili obecnej bije na głowę Chroma.
ublock znacznie gorzej sobie radzi na edge niż na innych przeglądarkach


@kshl: Dlatego korzystam z Adguard - polecam :)
Z brakujących rozszerzeń brakuje mi najbardziej Dashlane - konkurent Last Passa z którego przynajmniej nie ma wycieków danych ;D Polecam też zmienić i trwale usunąć konto w Last Pass bo oni parę razy do roku mają incydenty. Dashlane nad apką UWP dla Windowsa pracują, rozszerzenie też w drodze.