Wpis z mikrobloga

No to jest, krótka recenzja kamerki do monitoringu domowego Xiaomi Xiaofang, zapraszamLINK

Kamerka aktualnie jest na promocji, jej normalna cena to około 25$:
LINK do XIAOMI XIAOFANG21,59$ z kuponem XM1080P

W kilku słowach kamerkę mogę porównać do ocenianej wcześniej Xiaomi Mijia 360, ta jest mniejsza tańsza i ma podobne funkcje, gdybym teraz miał wybierać to wybrałbym Xiaofanga, jeśli ktoś potrzebuje prostej kamerki do domu czy pracy, ta w zupełności mu wystarczy.

Dobre promo:
Xiaomi Mi Air 13 – 669,99$ z kuponem XMair13S
Xiaomi Mi5S Plus 4/64 grey – 319,99$ z kuponem M5SPIT
Xiaomi Mi5 3/64 biały – 219,99$ z kuponem Mi564G

Pozostałe:
Xiaomi Redmi 4X 3/32 czarny – 139,99$ z kuponem GRedmi4X
Xiaomi Redmi 4X 2/16 złoty – 109,99$ z kuponem RED4XS ----> mam go na testach
Xiaomi Redmi 4A 2/16 złoty – 96,99$
Syma X5C – 38,49$ z kuponem VTGBR1
Kamerka samochodowa G1W-CB – 28,99$
Xiaomi listwa zasilająca czarna – 11,99$ z kuponem USBR
Xiaomi słuchawki Piston fresh – 5,99$

Moje krótkie recenzje: Xiaomi Redmi Note 4X, Xiaomi Mi Air 13, Xiaomi mijia zestaw 6 w 1, Xiaomi kamera do monitoringu 360

#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin #promocje #kupony
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BEZREF: Xiaofang, Mi Air 13, Mi5S+, Mi5, RN4, RN4Xnz, RN4Xgray, RN4Xzłoty, R4Xczarny, R4Xzłoty, R4A, X5C,
G1W-CB, Listwa, Pistony.
Andczej - No to jest, krótka recenzja kamerki do monitoringu domowego Xiaomi Xiaofang...

źródło: comment_wnh3udEaEuMJ07SVFJe1PqSwn7BaVdM6.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
kilka osób ostatnio prosiło mnie o zrobienie mirkolisty lub wołania, jeśli ktoś chce być wołany proszę plusować ten komentarz
WYSTARCZY RAZ DAĆ PLUSIKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
No to jest, krótka recenzja kamerki do monitoringu domowego Xiaomi Xiaofang


@Andczej: tylko gify, bez nagrania?
Nic nie wspomniałeś o jakości nagrań.
Ile ma fpsów i w jakich rozdzielczościach?
Ile razy w ciągu dnia błędnie wykryło ruch?
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że zrobisz więcej testów kamer w podobnej cenie, np. tego całego Sricam SP012 czy jakoś tak. Ona ma więcej fps.


@srogie_ciasteczko: aktualnie w planach ma maj mam 4 rzeczy i nie mam gdzie tego wcisnąć

To 10 klatek straszne jest
  • Odpowiedz
@Andczej: Dopiero po chwili załapałem z rozmowy na disqus gizchina skąd kojarze nick i awatar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybacz, że męcze ale masz może jakiś sample nagrania z warunków zblizonych do całkowitej ciemnosci?
  • Odpowiedz
Wybacz, że męcze ale masz może jakiś sample nagrania z warunków zblizonych do całkowitej ciemnosci?


@Python: nie mam takich nagrań, które mógłbym udostępnić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz