Wpis z mikrobloga

Dzisiaj takie meczyki wybrałem:
1) Nieciecza - Lech 2 @1,70
2) Pogoń - Legia 2 @ 1,95
3) Arsenal - United 1 @ 2.00
4) Forest Green - Dagenham 1 @ 1.65
5) Bristol - Birmingham 2 @ 2.55
6) Brentford - Blackburn 2 @ 2.75
7) Hamburger - Mainz 2@ 2.85
8) Scunthorpe - Millwall 2 @ 2.60
9) Rennes - Montpellier 1 @ 2.20
10) Spal - Pro Vercelii 1 @ 1.55
11) Malaga - Celta Vigo 1 @ 1.40
12) Stuttgart - Erzgebirge Aue - 1 @ 1.45

https://kwilos.blogabet.com/
#bukmacherka
  • 14
@Kwilos: hej, odniosę sie tylko do 3 zakładu, bo tylko na nim sie znam. Uważam, ze pójście w stronę arsenalu jest dobrym pomysłem, ale uważam rowniez ze warto go tutaj zagrać DNB. Wiadomo, ze United w tym sezonie najwiecej zaliczyła remisów i obrona mało kiedy pozwala zdobyć gola przeciwnikom. Jeszcze dobrym pomysłem jest tutaj under 3 ale osobiście nie gram tutaj underow i postawie Arsenal DNB kurs 1.50 7/10 co uważasz?
@lobuzzzzz: Kieruje się plotkami, że united ma wyjść lekko rezerwowym składem, wg livesports.pl nie zagrają: Fellaini, ibra,rojo, shaw, young, fosu-mensah. Podejrzewam, że murinio da jeszcze komuś odpocząć przed meczem z celtą. Ale nawet jak da to i tak grają z arsenalem, który potrafi wszystko zepsuć:D Jednak ryzykowałbym czystą jedynkę:) Chyba, że grasz jakieś dubelki albo treble to wtedy można dawać i 1,50;) Ja tutaj tylko wrzucam mecze na single;) Co do
@Oo-oO: Lech przegrał ostatnio PP z Arką, wcześniej po tragicznym meczu w ich wykonaniu wygrali z korona 3:2. Z kolei termalica na własnym stadionie to silna drużyna, jakiś remis tam równie dobrze może być;) Na Legię czemu taki kurs? Sam nie wiem, spodziewałem się jakiegoś 1.65-1.70. Legia wcale nie musi też tego meczu wygrać, patrząc w przód, wystarczy im trzymać cały czas te 3pkt straty do Jagielloni i później z jagą
@jona_ahonen: Ten mecz był dla mnie nie do ruszenia, ale dzisiaj rano się obudziłem i stwierdziłem, że to Mainz jednak wygra, nie potrafię wyjaśnić czym się kierowałem przy tym meczu:D Obie drużyny grają słabo i to jest loteria co tam się stanie;)
@Wazzzup: Różnie, ale tylko na polskich legalnych( ͡° ͜ʖ ͡°) Sts, totolotek zazwyczaj
@Kwilos: No własnie tyle , że warto wziąć pod uwage , że Mainz na 8 ostatnich spotkań wygrało raz i raz zremisowało z Bayernem ,a Hamburg to drużyna gdzie na 8 ostantnich meczów przegrała tylko raz i raz zremisowała więc jakbył miał już iść to 1x albo czysty remis.