Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z cennikiem za stworzenie strony www. Powiedzmy że strona byłaby stawiana na wp, była by w formie blogu, a szablon jakiś z darmowych (ew. mały własny edit)
Mam jakby pewna oferte ale sprawa wygląda tak, że póki co ,to było by moje pierwsze zlecenie.
Czuję się amator trochę i uczciwa cenę chciałbym zaproponować.
Oczywiście co do strony to na pewno nie była by fuszerka

#webdev #stronywww #projektowaniestron
  • 6
to było by moje pierwsze zlecenie

+

Czuję się amator trochę

vs

na pewno nie była by fuszerka

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yaskier_: chyba trochę przeceniasz swoje możliwości... i jeśli to naprawdę pierwszy projekt, to wyceń po prostu tak, żeby przeżyć za to - coś na pewno spierniczysz: jeśli nie technicznie, to biznesowo, a za rok i tak będziesz wstydził poziomu tego co teraz zrobiłeś
@saycool: @MJToshi: @ppawel: miałem troche małych projektów, tyle ze wiekszosc przepadło z formatem (nie zrobilem backupa z folderu wamp), jeden z tych co gdzieś w zakamarkach leżał to jakieś forum na mybb, nie wiem czy można zaliczyć do portfolio. Deliakatnie wyedytowany szablon ze zmodyfikowanych skryptem pod te wyswietlanie meczy. Tyle że jak po dacie postów widać projekt bardzo bardzo stary.
yaskier_ - @saycool: @MJToshi: @ppawel: miałem troche małych projektów, tyle ze wieks...

źródło: comment_Z7lWip6010InHGqBFK3vuFe2f5e3uHb9.jpg

Pobierz