Wpis z mikrobloga

@MirkoFanatyk: błąd, profit rosnące słupki poparcia.
Polacy przecież widzą to PiSowskie dziadostwo na co dzień.

San Escobar, Berczyński, Misiewicz, Dudopis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goofas: no nie wiem… Ja tam bym się jednak upierał, że z definicji każda polityka prowadzona przy poparciu dominującej części głosujących jest demokratyczna. A dopiero od bardzo niedawna PiS tę dominację stracił, gdy majstrowali przy TK i przejmowali media publiczne wciąż się cieszyli ogromnym zaufaniem społecznym.
  • Odpowiedz
Bierz udział w wyborach,

PiS wygrywa,

B--ń demokracji, krzycz na marszu "nie zgadzamy się na ten rząd"

Profit? Brak.


@MirkoFanatyk: Rząd ma prawo rządzić w granicach prawa. Większość w sejmie nie dają mandatu na robienie tego, co się
  • Odpowiedz
@rzep: no i nie robią wszystkiego na co mają ochotę,np widać że mają smaka na nową konstytucje ale po pierwsze najpierw muszą zorganizować referendum a po drugie nakłonić do współpracy opozycję bo sami gucio mogą
  • Odpowiedz
no i nie robią wszystkiego na co mają ochotę,np widać że mają smaka na nową konstytucje ale po pierwsze najpierw muszą zorganizować referendum a po drugie nakłonić do współpracy opozycję bo sami gucio mogą


@Hamouma: PiS nie jest aż tak głupi - wiedzą, że taki ruch byłby nie do obronienia PRowo i prawnie przed obywatelami i UE.

Dlatego robią to krok po kroczku - rozwalą Trybunał, uzależnią sądy, zrobią z mediów maszynkę propagandową, przejmą samorządy itp. I wtedy przyjdzie czas na
  • Odpowiedz
@rzep: Pis jest jaki jest,przede wszystkim tfu socjalistyczny,ale nie ma co ich porównywać do dzikich ludów muzułmańskich w Turcji chociaż fakt ,że mają apetyt na upolitycznienie trójpodziału władzy
  • Odpowiedz
@Hamouma: Erdogan na początku też był pro-europejski, wspierał deregulację itp.

Nie ufam nikomu, kto rozbraja prawa i instytucje mające patrzeć mu na ręce. Nie robi tego po to by ograniczać swoje prawa.

Dodatkowo serio nie chce mi się wierzyć, że po takim r---------u, PiS bez problemów odda władzę innej partii, która będzie mogła spokojnie wykorzystać zrobione przez PiS wyrwy, do uderzenia w nich.
  • Odpowiedz