Wpis z mikrobloga

@Mephistoph: Nie wiem czy to b8 czy na serio, ale sprawiasz wrażenie, że nie łapiesz jaki jest sens istnienia takich samochodów. To ma być luksus, a nie nacechowanie na konkretny kierunek. Analogicznie do Maserati Quattroporte albo Audi A7. One mają udawać limuzynę i równocześnie udawać sportowy wóz. To nie jest kwestia nieznajomości motoryzacji, te auta po prostu mają się pokazać.
@Mephistoph: Generalnie to rozumiem zakup Panamery. Mega luksusowa limuzyna z ładnymi osiągami. W klasie to już tylko zostaje do wyboru A8, S klasa i 7mka. I wydaje mi się, ze wszystkie rzucają sie podobnie w oczy.


@Marq91: można śmiało Bentleya dorzucić.
@Mephistoph:

Panamera to najbardziej cebulacki wybór. Może to kwestia gustu.

...a wcześniej...

ogólnopolski

Czyli nie masz na to argumentu? To się bardzo łatwo wyjaśnia. Sportowe limuzyny od Audi też są u nas "popularne", a sprawa jest szalenie prosta - z racji odległości do Niemiec, Porsche i Audi są jedynymi realnie aktywnymi na rynku polskim z tego segmentu.
@Mephistoph:
Mogę zapodać ciekawą anegdotę.
Otóż w Panamerach (nie tylko w nich) montowany jest pewien czujnik "zderzenia", jak wykrywana jest kolizja to samochód wyłącza silnik w celu zapewnienia bezpieczeństwa. (po prostu odcinane jest zasilanie).
Traf chciał, że pewnemu jegomościowi ten czujnik "wykrył" zderzenie na myjni, jak mył samochód.
Dalej nie pojechał, laweta i do serwisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mephistoph: ale wklej najnowsza panamerę bo wyglada dużo lepiej od tej którą wrzuciłeś.

Masz kasę, chcesz komfortowe auto premium z bardzo dobrymi osiągami i sportowym charakterem, ale żeby dało się zawieźć dzieci do szkoły i pojechać na przeciętne zakupy, co ci zostaje? Mocne 7, A8, S klasa, Ok ale nie ma tam dużo sportu, tak to Panamera, rs6, sq7, x5 m, cayenne....