Wpis z mikrobloga

Weekend już za nami. Wszyscy wypoczęli? Przed wieloma z was pewnie jeszcze cały tydzień odpoczynku prawda? My nie odpoczywamy, bo musimy komuś z was przecież podarować nowy telefon :)

Mamy dla was kolejne (które to już z kolei co?) #rozdajo :)

Jak wynika z naszej ostatniej ankiety najbardziej w naszej ofercie interesują was produkty z kategorii Telefony i akcesoria stąd nagrodą w naszym nowym #rozdajo tym razem będzie świetny telefon Xiaomi Redmi 4A w kolorze złotym Jak wiecie telefony tej marki cieszą się dobrą opinią ze względu na swoją jakość oraz bardzo niską cenę.

TEN MODEL MOŻECIE KUPIĆ JUŻ ZA $96.99, CO PRZY OBECNYM KURSIE DOLARA DAJE TYLKO 383 zł!!!

Co znajdziemy w tym modelu?
Na pokładzie system MIUI 8, 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 425 o taktowaniu 1.4GHz, 5 calowy wyświetlacz z 296PPI, a do tego 2GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci ROM, Bluetooth 4.1 i dwa aparaty fotograficzne - z tyłu 13MP i z przodu 5 MP.
Więcej na temat tego telefonu znajdziecie na naszej stronie

Innym bardzo popularnym telefonem jest również Xiaomi Redmi 4 dla tych bardziej wymagających na pokładzie m. in. 8-rdzeniowy Snapdragon 430, a jego obecna cena promocyjna to tylko $119.99 czyli ok 475 zł

Pamiętajcie, że zamawiając teraz telefon z naszego linka możecie liczyć na naszą pomoc w razie chęci zwrotu, jakichkolwiek problemów związanych z dostawą czy samym telefonem. Klientów z wykopu traktujemy priorytetowo! Chcemy abyście mieli pewność, że kupujecie w sprawdzonym sklepie i nie musicie się o nic obawiać!

No więc zasady rozdajo:

1. Zaplusuj ten wpis
2. Koniecznie obserwuj profil @GearBest_Polska na wykopie
3. Zostaw komentarz pod tym wpisem - lubimy waszą kreatywność no i dobre śmieszkowanie :)

W kolejny poniedziałek (trzy razy sprawdza datę...xD) - 8 maja wylosujemy zwycięzcę tego telefonu.

...aaa no tak wy drogie Mirki przecież też czekacie nie?
Już nie musicie: @ramyen: @grzyboffski: @Shoshon: oto właśnie 3 szczęśliwców, którzy otrzymają Xiaomi Mi Band 2 z naszego ostatniego #rozdajo

Gratulujemy wygranej!

#gearbest #gb3birthday #gbpromo #promocje #telefony #xiaomi #redmi3 #redmi4 #cebuladeals
Pobierz GearBestPolska - Weekend już za nami. Wszyscy wypoczęli? Przed wieloma z was pewnie j...
źródło: comment_wV9ZrrLgDEwCH92SRoutsMMSVh8PsMXk.jpg
  • 1900
@GearBest_Polska: ostatnio bardzo często upada mi telefon na ziemię, zawsze ekranem do dołu (tak jak kromka chleba posmarowana masłem), ale nie chce się skurczybyk zepsuć, więc nie mam pretekstu żeby sobie kupić nowy. Ale jakbym wygrał tego Xiaomi to już inna sprawa :D