Wpis z mikrobloga

Jestem już tak stary, że sam zaczynam narzekać na dzisiejszą młodzież XD Ale serio, co to w ogóle jest, jakieś #!$%@? bez fantazji i charakteru?! Żona jakiś czas temu była z koleżanką w mieście, gdzie studiowała. Udało im się znaleźć pokój w akademiku, gdzie mieszkały. Spotkały tam panią na recepcji, która pracowała tam za ich czasów, poznała je i bardzo się ucieszyła. Powiedziała też, że kiedyś to były czasy - imprezy na korytarzach, wygłupy, grille przed akademikiem, nieistniejąca cisza nocna itd. Było się na co wkurzać i praca nie była nudna. Teraz natomiast każdy siedzi w swoim pokoju, na korytarzach cisza jak makiem zasiał i nuda.

#oswiadczenie #studbaza #dzisiejszamlodziez #wykopplus30club
  • 63
  • Odpowiedz
@pogop: myślę, że po prostu zmieniły się obyczaje.
Po pierwsze to ludziom w akademikach nie chce się generować syfu, żeby potem go nie musieć sprzątać ( )
Po drugie z robieniem imprez w akademikach (i różnych przypałów) jest trochę jak z robieniem tego u siebie w domu. Niby jest śmiesznie, ale potem na koniec trzeba wypić to nawarzone piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@pogop: świetnie było i jest nadal, dla każdego coś miłego, są akademiki gdzie jest jawny #!$%@? i są tez takie gdzie jest spokojnie. Już nie wspomnę o plaży kortowskiej która wiosną i jesienią zamienia się w grilowe miasteczko :D o Kortowiadzie już nawet nie wspominam xD
  • Odpowiedz
@Fifeq3: robisz też tak jak np ja wynajmujesz pokój ale idziesz #!$%@?ć wódę do ziomków w akademiku. Przykra sprawa że do 23.00 ale na Kortowie jest tyle klubów że każdy po 23 znajdzie coś dla siebie
  • Odpowiedz
@piotyr18: Czyli zupełnie bez zmian. Raz na jakiś czas wpadam jeszcze z żoną na Kortowiadę. Wspomniane wcześniej miasto, gdzie studiowała, to oczywiście nie Olsztyn, tam magisterkę razem robiliśmy.
  • Odpowiedz
@pogop usłyszałem to samo gdy spotkałem portiera ze swojego dawnego akademika. Na studia poszło pokolenie #!$%@?. Poscieli sobie nie ogarnie bo nie potrafi. Obiadu nie ugotuje bo nie potrafi. Niczego nie zalatwi bo nic nie umie wychowany pod kloszem rodziców. Wydaje sie takiemu że pracownicy akademika będą jak rodzice i zwracają co chwile dupę portierowi, z niczym sobie nie radzą. Gdy jest głośno nie zwrócą innym uwagi tylko popedzą na skargę. Sami
  • Odpowiedz
Potwierdzam, u mnie w internacie rocznik 97' jak odejdzie to już nie będzie #!$%@? i wychowawcy zaczynają tęsknić, bo młodsi nie wychodzą z pokojów xD


@ButtHurtAlert: każdemu rocznikowi się tak wydaje że taki wyjątkowy, a to nieprawda, bo nie dostrzega tego co robią inni :>
  • Odpowiedz
@animuss: Po prostu widze jak to było z nami, też pierwsze 3-6 miesięcy drętwo, ale zapoznawaliśmy się powoli(mniej więcej po miesiącu każdy znał każdego). Ich imion nie znam w ogóle.
A nie musze stać żeby wiedzieć że nie wychodzą lel
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: dokładnie potwierdzasz to co mówię. My fajni - oni beznadziejni.
Ja już takich sytuacji widziałem dużo i zawsze jest tak: każdy rocznik się uważa za najlepszych a po nich to już mega słabo, a potem się okazuje że ci następni to nawet lepsi potrafią być :>
  • Odpowiedz
@animuss: No niby co potwierdzam, ja tylko mówię to co zauważyłem. Skoro uważasz że typy co siedzą praktycznie non stop w pokoju(jeszcze jakby u sąsiadów to ok, jest nadzieja) będą robili mega odwalone akcje, to gratuluje xD
My potrafiliśmy się w szafach u dziewczyn chować żeby wychowawcy nie przyczaili, oni u dziewczyn w pokojach nie byli ani razu xD
  • Odpowiedz
@animuss: Zresztą nie mówię że mój rocznik jest zajebisty i w ogóle, bo i tu się znajdą zamulacze, rok później też spoko, dwa lata w miare, ale 3+ to już masakra, troche dziewczyny nadrabiają ale to nie ta liga jeśli chodzi o akcje xD
  • Odpowiedz
@piotyr18 za moich czasów tak nie było, zdarzały sie jednostki którym wszystko trzeba było pokazywać i tłumaczyć ( a i tak co chwila ktoś psuł np pralki w pralni). To o czym piszę usłyszałem od portiera.
  • Odpowiedz
@thewickerman88 w sumie to nie wiem czemu się tym przejmujesz tłuki były od zawsze i dębą i nic z tym nie zrobisz najlepiej zająć się swoją paczką abyś miał w niej ogarniętych ludzi którzy cie nie #!$%@?ą i się z nimi dogadujesz
  • Odpowiedz