Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłam z #pyrkon do domu i powiem Wam, że nadal jest zajebiście. Na Pyrkonie jestem co roku od czasów, kiedy ten mały festiwal odbywał się jeszcze w szkole podstawowej na Dębcu i nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie nie być. Megaklimat i bardzo sympatyczni ludzie. Wszyscy. Trzymam się tam głównie z ludźmi 35+, którzy też Pyrkon pamiętają od samego początku, więc totalnie nie rozumiem komentarzy typu "mam 23 lata i czuję się na to za stary". No ale kto co lubi. Widocznie ja wśród #!$%@?, mangozjebów, nerdów i przegrywów czuję się jak wśród swoich i dobrze mi z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do jutra mireczki, do zobaczenia po południu gdzieś na planszówkach/piwku.
#pyrkon #oswiadczenie
Pobierz gorzka - Właśnie wróciłam z #pyrkon do domu i powiem Wam, że nadal jest zajebiście. N...
źródło: comment_y9CDweX2bxJQM3Y7Wde1P9LhAbIiGF4m.jpg
  • 13
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gorzka: ehhh zazdro. Ja mam super wymówkę "nie pojechałem w tym roku, bo się dzień wcześniej tak #!$%@?łem, że z łóżka wyszedłem dopiero wieczorem"...
No nic, w przyszłym roku Cię zobaczę Jane Pyrkonnen!
Widocznie ja wśród #!$%@?, mangozjebów, nerdów i przegrywów czuję się jak wśród swoich i dobrze mi z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gorzka: Ja mam podobnie. Bo geeki i nerdy są olrajt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)