Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@francez: który to już raz xD
nie ma tu "lewackiej propagandy", a prymitywny i antyestetyczny mem którym zachwycały się na facebooku pisowskie Grażyny i Janusze. Wrzucanie takiego contentu to istota tego tagu. Jeżeli zderzenie własnych poglądów na PiS z rzeczywistym poziomem większej części jego elektoratu wywołał u ciebie taki dysonans poznawczy to

  • Odpowiedz
Ograniczenia umysłowe prawaków i brak wiary w istnienie tak niskiego poziomu u innych prawaków mnie czasami powala xD całkowite odrzucenie rzeczywistości i zastąpienie jej podziałem:

My - ci dobrzy

Oni - ci źli, degeneraci i twórcy takich memów aby "nas" ośmieszać

xD
  • Odpowiedz
@JanuszKek: no widzisz, tyle dobrze że jesteś świadom swojego ograniczenia i tego, że nigdy nie będziesz w stanie wspiąć się na ten poziom dowcipu i satyry politycznej. Ale to typowe dla antypolaków, nie martw się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Batoon: właśnie chodzi mi jak by wytłumaczył te ciągle nawiązania do seksu, genitaliów, defekacji itp xD bo takie nawiązania nad wyraz częste przecież serwował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszKek: wiem, i mówię że w tym akurat przypadku doszukiwanie się motywacji w prymitywnych popędach jest chyba jedynym sensownym podejściem, podobnie jak w analizie zachowań jakiegokolwiek zwierzęcia XD czyli bezprecedensowe zwycięstwo Freuda, ta-dam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz