Wpis z mikrobloga

Czołem simracingowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojawił się pomysł organizacji ligi #assettocorsa która będzie zorientowana na open wheele. Wołam wstępnie zainteresowane osoby: @molibdenowypszemek @pajhiwo1 @czaksniff @manix93 @spunky @Golomp @Wuza1337 @patyk15 @Salceson_Maciek oraz pozostałych przyjaciół z #simracing, w szczególności #acleague ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli jesteście zainteresowani, dajcie plus i/lub zostawcie komentarz :)
  • 23
@VR46: Zwietrzyłeś okazję do przytulenia 200cbln? ( ͜͡ʖ ͡€) Do tego @RealAKP porobi grafiki za koperty pod stołem, łapówki dla sędziów i biznes się kręci.

Bardzo przedsiębiorczy ludzie na wypoku są, jestem pod wrażeniem. Powodzenia!
@VR46: Jaka liga? Człowieku. Kolejny janusz biznesu jak ten Damian @TheSznikers. Pierw zbierze hajs od ludzi, a potem kupuje sobie monitory, kierownice itd (Robert Kubica potwierdzi) Myślisz, że będziesz robił z nas debili? Myślisz, że ktoś wpłaci pieniądze na składkę człowiekowi, który podaje się za jakiegoś motocykliste? To jest poważny portal dla poważnych użytkowników.

@IRG-WORLD: oficjalne mamy roczniki 75, 2013, 70, 86, 2010, 62, 67, 54 (wszystkie niestety po jednym modelu) a z modów to chyba wszystko łącznie z aktualnymi i to często pełne serie, ale ja to nie jestem entuzjastą OW, to nie orientuje się dokładnie.