Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeśli lubicie letnie knajpy plenerowe, to tegoroczny sezon zapowiada się naprawdę ciekawie. Co prawda nie zobaczymy knajpy pod kładką zwierzyniecką i zagrożone jest ponowne otwarcie OdraPany, ale za to otwiera się sporo nowych miejscówek.

Stara Odra Beach Bar , znajdzie się na Zawalnej, przy Moście Trzebnickim.
Basen Beach Bar, budują go także przy Moście Trzebnickim, ale po stronie południowej (czyli za Leclerciem)
Forma Płynna, Wybrzeże Wyspiańskiego, pod Polinką, będzie przylegać do nowych Bulwarów Politechniki.
Na Wejherowskiej też coś robią, będzie to chyba Mila Beach Bar, ale na razie trudno o jakieś informacje.

Wraca ZaZoo, Plac Społeczny, będą funkcjonować tak jak w poprzednich latach.

Coś pominąłem? Dajcie znać czy o czymś jeszcze słyszeliście, bo jestem ciekaw :)

Knajp na Wyspie Słodowej pokroju BarBarki nie dodałem celowo, bo to trochę inny klimat jednak.

#wroclaw #pijzwykopem taguję też #jedzenie71, bo choćby w ZaZoo dają dobrą pizzę, a na Społecznym stają FoodTrucki z Panczo na czele, zatem pewnie w pozostałych też się pojawi jakaś gastronomia.
Iudex - Mireczki, jeśli lubicie letnie knajpy plenerowe, to tegoroczny sezon zapowiad...

źródło: comment_M2ttWhlVAHdyqyllI0cFiSPgfeFMspxA.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Iudex: Coś ciekawego się dzieje w okolicy mostu Trzebnickiego. Sięgając pamięcią wstecz, przypomina mi się tylko budka z jedzeniem na pętli 8, natomiast nic innego tam nie było. Od kiedy funkcjonuje Stara Odra Beach Bar?
  • Odpowiedz
@partylikeits99 z korkami to norma, w końcu Wrocław. Każdy narzeka, nawet na Krzykach. Na Zakładowej przynajmniej przystanki pod nosem i 30 min spacerem do rynku. Jak skończą biurowce od strony torów może być lipa, ale wtedy mają skończyć Miłosza do Trzebnickiej.
  • Odpowiedz
@Pettev na świdnickiej w końcu coś zaczęło sie dziać normalnego. I dzieje sie dobrze jak widze. Chyba chłopaki w końcu skumali o co chodzi. Ale i tak zawsze bede cisnela w duchu z poczatkowej nazwy 'Gruba Nuta":D. W surowcu na byłam tylko na wernisażu. Nie miałam okazji sie tam pobawić jeszcze ale sluszalam,ze jest dobrze:) ale i tak mysle,ze w moim sercu najwięcej miejsca jest dla daslo :D
  • Odpowiedz