Wpis z mikrobloga

Dzisiaj, jak wychodziłem z kościoła zobaczyłem przepiękną dziewczynę o twarzy anioła. Wiek taki jak ja lub młodsza (ja mam 21 lat). Widziałem już ją kilka razy wcześniej w kościele, ale z dość dalekiej odległości i nie widziałem, że jest taka ładna. Miałem do niej podejść i zagadać, ale stare babki akurat stanęły mi na drodze i nie było jak przejść. Później zniknęła mi z oczu. Za tydzień mam plan znowu ją wyhaczyć. I teraz pytanie do #rozowepaski, warto podejść po mszy czy to trochę creepy?

#katolicyzm #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 21
skad jestes bo kolezanka mojego rozowego ostatnio zwierzala jej sie ze jakis koles patrzy na nia w kosciele i sie usmiecha


@molcin: Warszawa, ale zobaczyłem ją dopiero jak wychodziłem z kościoła.
Że nie jest jakąś rozklapiochą co w wieku 20 lat miała trzech partnerów albo po pół roku znajomości już wskakuje do łóżka.


@fortyuk: kolego, nie popadaj ze skrajności w skrajność, bo to grzech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fortyuk: a dlaczego nie?
podejdz kiedys juz na zewnatrz i zapytaj, czy mozesz ja odprowadzic albo zaprosic na krotki spacer :)

Mnie ta kieys zaczepil jeden chlopak, jak wchodzilam do kosciola w oktawie Bozego Ciala, to sobie stal przed i ponoc wtedy mnie zauwazyl, potem cala msze i procesje trzymal sie blisko (az zabawne to bylo, jak miedzy babciami lawirowal :P) no i po mszy za mna podbiegl i zaproponowal spacer.