Wpis z mikrobloga

Ten radny PiS, który bił żonę, zachował się bardzo głupio. Nie mówię tu o samej przemocy, bo ta to czysty idiotyzm sam w sobie, świadczący o jakichś poważnych kompleksach, ale o tym, co się stało już po oskarżeniu.

Tą późniejszą głupotą radnego PiS, było to, że nie przeszedł na Islam. Taka akcja rozwiązałaby 90% jego problemów. Zaraz pojawiłyby się lewicowe organizacje typu HejtStop, które zgłaszałyby do prokuratury każdego, kto powiedziałby na tego radnego jakieś złe słowo, tak jak zgłosiły Pudziana za słowa o włamywaczach i wandalach niszczących towar na ciężarówce.

Przyszłyby jakieś turbolewaki i tłumaczyłyby, że to taka kultura i nie można go ostro traktować, bo to byłby rasizm. Ba, pewnie nawet Szwecja zaoferowałaby azyl, żeby chronić biednego muzułmanina przed rasistami i ksenofobami chcącymi dla niego wielu lat więzienia, za coś za co w Szwecji grozi upomnienie XD

No ale facet nie pomyślał i musi odpowiadać za swoje czyny jak normalny człowiek. Potwierdza się tylko, że przemoc domowa jest skorelowana ściśle z głupotą.

#heheszki #bekazpodludzi #bekazlewactwa #lewackalogika #przegryw #przemyslenia #4konserwy #neuropa
T.....5 - Ten radny PiS, który bił żonę, zachował się bardzo głupio. Nie mówię tu o s...

źródło: comment_UjmJCOlp4TtKCPs8JIxPnXnfLOA5I6IZ.jpg

Pobierz
  • 31
różnica jest taka, że ten #!$%@? faktycznie maltretował żonę przez lata, a ty wymyślasz bajeczki co by lewactwo zrobiło gdyby...


@Duze_piwo: Nie ma różnicy, bo lewica już od dawna wsławia się obroną #!$%@?ów jeszcze gorszych. Ot taka Szwecja, czyli mokry sen wypokowej lewicy, ostatnio uniewinniła muzułmanina za gwałt, bo podobno nie rozumiał słowa nie. http://www.friatider.se/tvingade-14-ring-till-sex-frias-f-r-v-ldt-kt-eftersom-han-har-misst-nkt-adhd-och-inte-kan-tolka-ett

Wypokowa lewica w takich sprawach problemu nie widzi, bo jeszcze nie widziałem, żeby ktoś z neuropków
@Tical25: o kurde, twoje posty, mimo pokazywania innego spojrzenia na świat niż moje, często mają RiGCz, ale tutaj to odleciałeś daleko za daleko w świat fantazji.

Też pragnę cię uświadomić, że wrzucanie szwedzkich materiałów po szwedzku, z prasy, której jakości ani politycznego ukierunkowania nie sposób stwiedzić, to nie jest dowód na nic inny, niż dalece anegdotyczny.
@Tical25:

Nie ma różnicy, bo lewica już od dawna wsławia się obroną #!$%@?ów jeszcze gorszych. Ot taka Szwecja, czyli mokry sen wypokowej lewicy, ostatnio uniewinniła muzułmanina za gwałt, bo podobno nie rozumiał słowa nie. http://www.friatider.se/tvingade-14-ring-till-sex-frias-f-r-v-ldt-kt-eftersom-han-har-misst-nkt-adhd-och-inte-kan-tolka-ett


w Polsce większość gwałcicieli w ogóle nie trafia przed sąd

Tą późniejszą głupotą radnego PiS, było to, że nie przeszedł na Islam. Taka akcja rozwiązałaby 90% jego problemów. Zaraz pojawiłyby się lewicowe organizacje typu HejtStop, które
Nie ma różnicy, bo lewica już od dawna wsławia się obroną #!$%@?ów jeszcze gorszych. Ot taka Szwecja, czyli mokry sen wypokowej lewicy, ostatnio uniewinniła muzułmanina za gwałt, bo podobno nie rozumiał słowa nie. http://www.friatider.se/tvingade-14-ring-till-sex-frias-f-r-v-ldt-kt-eftersom-han-har-misst-nkt-adhd-och-inte-kan-tolka-ett


@Tical25: a w ogóle to kłamiesz bo ten tekst mówi wyraźnie że on został skazany - musi zapłacić dziewczynie 140 tys koron odszkodowania (czy to nie tego domaga sie zawsze prawactwo - odszkodowań dla ofiar zamiast utrzymywania
o kurde, twoje posty, mimo pokazywania innego spojrzenia na świat niż moje, często mają RiGCz, ale tutaj to odleciałeś daleko za daleko w świat fantazji.


@zaqwsxdsa: Po prostu przypomniała mi się sprawa HejtStop, gdzie lewica solidarnie wzięła w obronę innych przestępców, a najbardziej rozśmieszyła mnie sytuacja, gdzie wykopek, który rok temu za poniższy wpis nazywał Pudziana rasistą, bo nie wolno pisać tak o innych ludziach, nawet gdy są przestępcami, dziś radnego
T.....5 - > o kurde, twoje posty, mimo pokazywania innego spojrzenia na świat niż moj...

źródło: comment_kulY0ciba4YqUL2e967axxSP4BE70Ghk.jpg

Pobierz
@Tical25: nie mogę się wypowiadać za innych lewaków, ale ja jako lewak przyklasnąłem wtedy Pudzianowi. Pudzian nie pisze "#!$%@?ć bejzbolem ciapatych", tylko pisze "#!$%@?ć bejzbolem złodziei"

Lewak, który ma intelektu więcej niż golden retriever zdaje sobie sprawę z tego, że statystycznie więcej przestępstw mogą popełniać ciapaci, szczególnie wykluczeni. To, czego nie robi, to nie ocenia każdego jednego ciapatego przez ten pryzmat. Tylko tyle i aż tyle. Lewak ocenia jednostkę indywidualnie -
@Tical25:

Ponieważ nie są zgłaszani, choć powinni.

nie są zgłaszani bo ofiary są stygmatyzowane w konserwatywnej kulturze a do tego w wielu przypadkach sprawców się nie skazuje o czym ofiary wiedzą

zarówno Szwecja jak i każdy inny kraj zachodni jest o całe lata świetlne do przodu w porównaniu z Polską. każda bez wyjątku afera na wykopie w rodzaju molestowań w Koloni czy innych podobnych o tym świadczy, bo przynajmniej można o
To, czego nie robi, to nie ocenia każdego jednego ciapatego przez ten pryzmat.


@zaqwsxdsa: Normalny prawicowiec też tego nie robi. To, że w Polsce tylu ludzi jest za zakazem przyjmowania tzw "uchodźców", nie oznacza, że twierdzą iż wszyscy imigranci to terroryści, tylko że wśród nich mogą przyjechać prawdziwi terroryści, więc lepiej zastosować kwarantannę. Gdyby zapytać Polaków, co sądzą o pomocy uchodźcom tam na miejscu, organizując obozy dla uchodźców, to większość by
zarówno Szwecja jak i każdy inny kraj zachodni jest o całe lata świetlne do przodu w porównaniu z Polską.


@teren: CIekawe jest to co piszesz, bo badania UE na temat przemocy wobec kobiet, czy równouprawnienia, stwierdzają, że jesteśmy w chwalebnej czołówce UE, czyli mamy jedne z najmniejszych nierówności płacowych, prawie najwięcej kobiet na kierowniczych stanowiskach i najmniejszą skalę przemocy wobec kobiet.

Mamy gonić zachód, za pomocą systemowego obniżania kobietom pensji, wyrzucania
@Tical25: statystyka jeździ na pstrym koniu i mam za małą wiedzę, żeby jej używać w sposób godny zaufania. Ryzykuję twierdzenie, że ty również - nie po to, żeby cię obrazić, tylko dlatego, że statystyka to bardzo ciężki kawałek wiedzy naukowej.

Załóżmy na potrzeby argumentacji, że wśród czarnych jest 0.5% przestępców.
Załóżmy, że w przeważająco białym kraju Nibylandia, 99% mieszkańców jest białych.
Załóżmy, że wśród białych odsetek przestępców jest niższy i wynosi