Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań do osób które grają w elite dangerous, głównie chodzi mi o to jak wbijać rank z empire lub federation, domyślam się że głównie chodzi o to żeby robić moje dawne przez mini organizacje z nich ale przykładowo mam u federation 100% przy rank i dalej jest że none i nie wiem co mam zrobić żeby dostać ten awans. #elitedangerous #kiciochpyta #pytanie #frontier
  • 12
@Warrtain ja czasem jak czekam długo na naval mission odświeżam kilka razy tablice z misjami. Nie wiem czy to szczęście czy jakis wzorzec ale szybciej znajdowałem naval misję bez skakania pomiędzy solo - open, po prostu otwieram i zamykam listę misji kilka(naście) razy i jest.
@Warrtain: tylko ważny szczegół dotyczący dostawania misji naval-coś tam( bo one mogą być jakiegokolwiek typu te misje).. one TYLKO pokazują się w systemach kontrolowanych przez daną stronę (empire lub federation) czyli nie tylko "organizacja" musi być federation ale i stacja = system :) w mission board nad listą "organizacji" masz przez kogo jest kontrolowana :)

I nigdy nie lataj bez fuel scoopa :) ot taka rada szczura :p
@FightingCookie no ale jak mam za 200k od nowa co jest równe jednej czy dwóch misji to myślę że tak szybciej będzie, jak już ubieram na Pythona to raczej taki odważy nie będę z niszczeniem statku :p
@Kofi @Marval @FightingCookie
A kojarzycie moje jakieś miejsce gdzie można dobrze farmic na handlu rank w empire? Bo jak tak chodzę to nie mogę za bardzo znaleźć jakiegoś zbiorowiska układów z dużą ilością stacji i trzeba ciągle po 100Ls skakać żeby coś zrobić, na Shu Babassi można wbijać ale tam to bardziej w walce a chce sobie póki co podbić jeszcze range w handlu i uzbierać więcej kredytów zanim wezmę się za
@Warrtain w tej chwili nie bardzo widzę sens zbierania rangi empire (chyba że już masz federation rank i chcesz mieć empire dla samego faktu) ja walczyłem o empire bo lubiłem minerowanie a cutter ma dużą ładowność. Teraz ukrócili proceder z fighterem i nie da się znaleźć asteroid z 200t painite więc już nie jest to takie opłacalne. W tej chwili można dorobić na eksploracji lub walki w conflict zones a do tego