Wpis z mikrobloga

Mirki rezerwowałem apartament we Lwowie na okres Bożego Ciała i Ukrainiec chce ode mnie 1000 UAH poprzez Western Union (rezerwacja została zrobiona przez booking.com). To normalna praktyka? Nigdy nie korzystałem z Western Union.
#lwow
  • 14
@kozi: Raczej nikt Cię nie chce oszukać. Nie wiem tylko dlaczego ukraińcy nie mogą sobie ogarnąć blokowania środków na karcie przez booking i mieć spokój.

Napisz do niego, że jesteś legitny ale u nas WU jest mało popularne i drogie i czy możesz zapłacić jak przyjedziesz.
@MG78 właśnie zawsze place przez booking i ostatnim razem jak byłem na Ukrainie to też przez booking, teraz tylko takie jaja
@kozi: tak samo miałem, akurat jechałem na 1 noc, a przedpłata niezależnie jak długo się nocowało wynosiła koszt 1 noclegu, więc lekko podejrzane to wyglądało. Ostatecznie wyszło, że zapłaciłem przez WU, a na miejscu żadnych pieniędzy ode mnie nie wzięli. Polecam założyć konto przez internet na WU, wtedy koszt wysłania pieniędzy (w ramach promocji jednorazowej to chyba było 15zł albo nawet 0zł), gdzie w bankach mogło to nawet być 15$ (w