Wpis z mikrobloga

Chciałem spróbować swoich sił w nagrywaniu i obróbce filmów, na razie głównie w nagrywaniu, do obróbki przejdę później. Nigdy nic związanego z nagrywaniem nie robiłem więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie dlatego nie chciałbym wydawać na to za dużo kasy.
I tu pojawia się moje pytanie, czy opłaca się zacząć od kręcenia telefonem (w moim przypadku OnePlus 3T) czy jednak będzie to zły początek? Jeśli telefon to czy polecacie jakiś statyw/stabilizator? Jeśli nie telefon to co polecicie żeby nie wydawać za dużo?

Z góry dziękuję za wszystkie porady.

#video #kamery #aparat #pytanie #pytaniedoeksperta #filmowanie #filmmaking #filmowyjanusz
  • 5
@KingGary: Próbuj nagrywać telefonem. Sam jakiś czas temu złapałem zajawkę, zacząłem przeglądać kamery za gruba kasę i rozpływac się w myślach na temat sprzętu jaki sobie kupię. Zacząłem jednak kręcić proste widoczki telefonem, próbowałem to montować i czar prysl. Teraz już wiem, że to nie dla mnie. Jak proste kręcenie telefonem i montaż dadzą Ci satysfakcję i będziesz zadowolony, to wtedy możesz się zacząć rozgladac za lepszym sprzętem.