Wpis z mikrobloga

@DzikiBomber: Tak to odebrałem. W tych wczesnych betach coś się działo, nawet zwiedzanie pustej planety było ciekawe, czasem na jakąś bazę bądź światynie się trafiło. Teraz wszystko zamieszkałe. Próżno szukać czegoś ciekawego. Lochy wszedzię generowane losowo ale z tak małej puli szablonow, że w sumie jak wchodzisz do trzeciego to już wiesz jak iść. Takie meeh. Chyba, że jara Cie robienie domków i baz i dopieszczanie ich, to możesz się pobawić.
@DzikiBomber: mam w Starbound ponad 200 godzin ale generalnie to spędziłem je na nie wiem czym, budowaniu? jak już się pozna typy planet to generalnie każda kolejna w danym typie jest taka sama (nie licząć różnic w terenie mówie o schemacie ogólnym budowy) niemniej jednak polecam gierke
@Wextor: gram teraz, ale nie będę zaczynać od początku, bo można zemrzeć. Za dużo zrobiłam :P
Można w sumie pograć razem i porobić misje na te nowe mechy, jeżeli nie masz full upgrade'u c:
@Wextor nawet gdybym chciała o nie mogę rozmawiać przez mikro, bo komputer znajduje się jakieś 3 metry od spiacego syna ( ͡° ʖ̯ ͡°). Serwera nie mam, ale jutro poszukam :)