Wpis z mikrobloga

@nerkin: jedna z niewielu gier gdzie autentycznie żałowałem wydanych pieniędzy. w elite zagrywałem się za gówniaka na c-64, do tej części podchodziłem kilka razy i za każdym razem nie mogłem się przełamać. po kilkunastu ręcznych dokowaniach, skokach nadświetlnych miałem dosyć przeglądania neta na komórce w oczekiwaniu na przeminięcie tych mega nudnych i irytujących fragmentów.
  • Odpowiedz
@pablo397: Ja do rady od @Kofi dorzuciłbym jeszcze jedną - znajdź sobie jakiś cel. Ta gra nie prowadzi za rękę i jeśli latasz dla latania, to nie dziwię się że się odbijasz. Tam możesz robić niemalże wszystko, ale musi to wyjść od Ciebie. Ja na przykład sporo czasu handlowałem, potem walczyłem, a teraz radośnie eksploruje takie zakątki, jak na zdjęciu powyżej. Właśnie ten brak ograniczeń i ta swoboda jest mocą tej
  • Odpowiedz
@nerkin: zająłem się tym czy zajmowałem się w jedynce i w eve online - handlowaniem. ale przez brak dobrego interfejsu (na szczęście dodatkowy tablet z tabelkami i stronkami w internecie trochę pomagały) i mega irytujące mnie ciągłe dokowania i ręczne prowadzenie statku przez hiperprzestrzeń handlowanie nijak nie przynosiło nawet ułamka frajdy jak eve online czy nawet pierwszej części.
  • Odpowiedz
@pablo397: Kwestię dokowania można łatwo rozwiązać poprzez instalację odpowiedniego modułu, który robi to za Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jesli w takim razie handel Ci nie leży, to zajmij się np. przemytem albo walką. Jeśli nie to, to masz górnictwo albo eksplorację. Już nie wspomnę o tym, że walczyć możesz zarówno jako najemnik, jak i jako pirat. Tak jak mówię - możliwości jest sporo:)
  • Odpowiedz
@pablo397: w jedynce to handelek był tylko dla mnie środkiem do zdobycia kasy, żeby sobie wyposażyć Cobrę na maksa. Najważniejsze było (i jest wciąż) dla mnie zdobycie statusu ELITE. Wtedy będę mógł powiedzieć, że grę ukończyłem (bo 3 misje też już skończyłem).
A E: D to gra, w której, jak słusznie zauwazył @nerkin, należy wytyczyć sobie swój cel. MOże nim być nawet pętanie się po ukłądach i strzelanie fotek. A
  • Odpowiedz
@nerkin: @OSH1980: Albo dołączenie do rozwiązywaniu zagadek za związanych z The Guardians, Plejadami czy Formidine Rift. To jest np mój cel i dzięki temu gra cały czas mnie ciągnie do siebie. Specjalnie zbierałem hajs by wyposażyć statek i się dołączyć do społeczności badającej te wątki.
  • Odpowiedz