Wpis z mikrobloga

@Eton: Jeżeli chodzi o bezwarunkowy brak opłat, to wielkiego wyboru nie ma i Idea Bank może być. Jeżeli chodzi o jakość usług, to są dużo lepsze banki, ale i wymagania do uniknięcia opłat się pojawiają.

Najlepiej jakbyś podał ile masz lat, czy na konto będą regularne wpływy oraz jak często masz zamiar korzystać z płacenia kartą w sklepach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eshabe

Mam 23 lata i całe życie korzystałem z mBanku, ale postanowiłem zmienić bank. Mógłbym nawet płacić trochę więcej, ale zależy mi na dobrych warunkach i opcji konta oszczędnościowego, jako dodatkowe. Mam regularnie wpływy i często place kartą, również w internecie i za granicą. Może coś pomożesz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eton: Idea Bank ma całkiem interesujące konto oszczędnościowe i spory wybór lokat. Pod tym względem zasługuje na pochwałę. Irytuje mnie jednak serwis internetowy tego banku. Często wyskakują jakieś błędy i trzeba daną operację powtarzać od nowa. Wygodny to jednak nie jest.

Jako główne konto polecam Konto 360 w Banku Millennium: http://krainakorzysci.blogspot.com/2015/04/konto-360-w-banku-millennium.html
Przy regularnych wpływach i płaceniu kartą bez problemu spełnisz warunki bezpłatności konta. A dopóki nie skończyć 26 lat możesz korzystać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eshabe

Przeglądam oferty, najbardziej zaciekawiło mnie właśnie konto w milennium i po Twoim poleceniu chyba się zdecyduję. Dzięki :)
  • Odpowiedz