Wpis z mikrobloga

Uwaga Uwaga @Tomm16, chłopak, który zajmuje się w życiu pisaniem blogaska (wyłącznie, adres w profilu), pisze wpisik na temat Pana @saakaszi, w którym wypowiada się na temat tego co robią, a czego nie robią "NORMALNI LUDZIE" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zapraszam do lektury...najpierw komcia, potem blogaska ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazniedojdowzblogami #neuropa
  • 9
@Ospen: Ooo. A wiec potrafi on czasem dać głos? Myślałem że jego działalność tutaj ogranicza się do masowego zakopywania znalezisk które nie zgadzają się z jego światopoglądem(albo po prostu z interesem partii) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Datura: Nie będe tu cytował blogaska tego nieszczęśnika... proponuje samemu poczytać, od razu wiadomo dlaczego to to tak popiera PiS...inni też maja nie mieć życia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Ospen: Piękne znalezione. Pierwszy wpis z bloga, przekroczył wszelkie moje wyobrażenie o stereotypowym przedstawicielu bojówki #4konserwy. Autentycznie, takiego samo-pojazdu bym nie był w stanie tutaj komukolwiek wystawić.

Tydzień temu byłe w końcu u psychiatry, chociaż równie dobrze mógłbym nie iść i na to samo by wyszło. Czekałem dwa miesiące na wizytę, by lekarz jedynie przyłożył mi do palca kawałek jakiegoś plastiku i owinął to bandażem. Na pewno będzie od tego