Wpis z mikrobloga

Budzimy się z zimowego letargu. Za parę dni, oby, ruszamy z PGE Ekstraligą i #typerzuzlowy

Dla niewtajemniczonych - obstawiamy wyniki meczów żużlowej PGE Ekstraligi. Przed daną kolejką (zaczynamy w Święta) pojawi się wpis zbiorczy z meczami z danej kolejki, w komentarzach piszemy swoje typy. Podajemy dokładne wyniki, punkty przyznajemy wg. poniższej tabelki. Liczymy różnicę w punktach przewagi zwycięzcy. W razie pytań pisać.
- idealnie wytypowany wynik 30 pkt
- idealnie wytypowany remis 40 pkt
- pomyłki o 1-4 17 pkt
- 5-8 15 pkt
- 9-12 13 pkt
- 12-16 10 pkt
- 17- 8 pkt

Zasady jak rok temu, punktacja nieco inna. Tutaj wołam ludzi plusujących wpis zapowiadający drugi sezon, w następnej zawołam tych, którzy zaplusują ten wpis.

Dla przypomnienia
TOP 3 #typerzuzlowy 2016
1. @mk2023
2. @kyle8
3. @Komityw

I kolejka PGE Ekstraligi
Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik
Unia Leszno - Sparta Wrocław
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz
KS Toruń - Stal Gorzów

#typerzuzlowy #zuzel
  • 24
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (20)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @dawid3012 @alittlegosu @tylkowufi @ProAero @krzychocho @Komityw @Kwilos @slimocb @rampage_jackson @crazy_mole @kyle8 @civi88 @loqq @MrShatan @Fallinghammer @casperod @DahofromRio @user512 @Czauczesko @mk2023
@ktoszpolnocy: Pierwsza kolejka będzie trudna, ale pobawić się zawsze można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik 42:48

Unia Leszno - Sparta Wrocław 49:41

Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 53:37

KS Toruń - Stal Gorzów 48:42
@ktoszpolnocy: Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik 42:48
Unia Leszno - Sparta Wrocław 50:40
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 52:38
KS Toruń - Stal Gorzów 47:43