Wpis z mikrobloga

Mirki ruszamy w tym sezonie z drugą edycją #typerzuzlowy ? :)

Plusując ten wpis możecie zapisać się do spamlisty, oczywiście dzięki której będziecie wołani przed każdą kolejką.

Zasady jeszcze nie są ostatecznie zaklepane, ale bez większych zmian. Te obejmą przede wszystkim punktację.

Ta prezentuje się następująco:
- idealnie wytypowany wynik 30 pkt
- idealnie wytypowany remis 40 pkt
- pomyłki o 1-4 17 pkt
5-8 15 pkt
9-12 13 pkt
12-16 10 pkt
17- 8 pkt

Liczymy tak jak był zamysł w zeszłym roku, a ja to chyba źle zinterpretowałem. Liczymy więc różnicę w przewadze wygranego. Dla przykładu ROW Rybnik wygrał z Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa (xD) 50:40 i zyskał przewagę 10pkt. Ktoś typował wynik 47:43 dla Rybnika, więc dał 4 pkt przewagi wygranemu. 6 punktów różnicy do poprawnego wyniku, więc dostaje 15 punktów do rankingu.

W przypadku nietypowego remisu, np 44:44, jeśli ktoś typował 45:45 to dostaje tylko 30 punktów.

Oczywiście jeśli ktoś źle wyznaczył zwycięzcę meczu dostaje 0 punktów.

Typy będą zbierane z utworzonego wpisu przed daną kolejką. Deadline to 2 godziny przed rozpoczęciem meczu, w przypadku typowania na ostatnią chwilę warto mnie zawołać.

W przypadku przełożonych meczów. Pierwotny typ zostaje przepisany, ale można go później poprawiać, także w osobno przeznaczonym wpisie.

Na fazę play-off cała punktacja zostanie przemnożona przez 1.5, co wy na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zuzel
  • 10
  • Odpowiedz
@ktoszpolnocy: I`m in.

Poza typerem obstawiam spadek Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa


@ktoszpolnocy: myślałem, że nic gorszego od skladywegla.pl Polonia Bydgoszcz nie wymyślą xD

Co do typera - wchodzę, rok temu brałem udział
  • Odpowiedz